Hoşgeldiniz  

Galatasaray Store’nin 2 günlük hasılatını çaldırdı

Semih Köken | 05 Ocak 2016 | Antalya Haber, Gündem, Yaşam A- A+

Galatasaray Store’nin 2 günlük hasılatını çaldırdı

ANTALYA’nın Muratpaşa İlçesi’nde, Galatasaray kongre üyesi Azeri işadamı Bahtiyar Muradov, Galatasaray Store’nin 2 günlük hasılatı ve toptan kuyum malzemelerinin bulunduğu çantayı çaldırdı. Hırsızlık, kameralara saniye saniye yansıdı.

Olay, Kazım Özalp Caddesi üzerindeki Kaleiçi Kebapçısı’nda yaşandı. Galatasaray Store’nin 2 günlük hasılatı olan 10 bin TL nakit ile 20 bin TL tutarındaki altının da içersinde olduğu çantasını kendisine ait restorandaki masanın üzerine koyduğunu anlatan Bahtiyar Muradov, yaşadıklarını şöyle anlattı:

“Yemek almak için ustanın yanına gittim. Çantamı ise masanın üzerine koydum. 30-40 saniye sonra döndüğümde çanta yerinde yoktu. İşyerinde aradık, personele sordum. Herkes görmediğini söyledi. Çantayı getirmemiş olabileceğimi düşündüm. Sonra kamera kayıtlarına baktık. Çantanın çalındığını o zaman anladık. 1.80 boyunda, orta yaşlı biri çantayı alıp gidiyor. Çantanın içersinde Galatasaray Store’nin 2 günlük mağaza hasılatı vardı. Biraz ziynet eşyalarımız vardı. Bilgisayarımız ve içersinde önemli belgeler buluyordu. Arkadaştan ricam, en azından hard diskimizi geri versin. Çok mağdur olduk.”

Bahtiyar Muradov, hard diskte vefat eden aile bireylerinin önemli fotoğrafları ile Galatasaray Store Mağazası’nda bulunan 150 bin parça ürünün stok bilgilerinin bulunduğunu belirterek, bu bilgilerin 3 yıllık çalışma eseri olduğunu ifade etti. Yenikapı Polis Merkezi’nde ifade eden Bahtiyar Muradov hırsızın bir an önce yakalanmasını istedi.

 

HIRSIZLIK ANI KAMERADA

Kamera kayıtlarına yansıyan hırsızlık olayında şüpheli saat 22.02’de işyerinin arka giriş kapısı önünde duruyor. Yan tarafa geçip bir süre etrafı kontrol ediyor. Ardından gidiyor gibi yapıp duruş açısını değiştiriyor. Çantanın yanına gelip, birkaç kez almak için hamle yapıyor. Ancak bir restoran çalışanını görünce gidiyor gibi yapan şüpheli, sokak ortasında etrafı tekrar kontrol ettikten sonra ağır adımlarla çantaya doğru yürüyor. Bir ara dikkati çekmemek için cebinden kılıf içersindeki cep telefonunu çıkarır gibi yapan şüpheli, sonra tekrar restorana giriyor ve çantayı aldıktan sonra bir kez arkasına bakıp karanlık sokakta gözden kayboluyor.

ÜNLÜ İSİMLER AÇILIŞA KATILMIŞTI

Muradov’un restoran açılışına ise CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal, Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer, Galatasaray ve Beşiktaşlı futbolcular, belediye başkanları ve çok sayıda ünlü isim katılmıştı. Bizim ANTALYA

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle