Hoşgeldiniz  

Finike’nin Prensesleri Başkan Sarıoğlu’nu Ziyaret Etti

Semih Köken | 21 Şubat 2017 | Antalya Haber, Gündem A- A+

Finike’nin Prensesleri Başkan Sarıoğlu’nu Ziyaret Etti

Bölge şampiyonu olarak Türkiye Şampiyonası’na katılmaya hak kazanan Cengiz Topel Ortaokulu Yıldız Kızlar Voleybol Takımı, Finike Belediye Başkanı Kaan Osman Sarıoğlu’nu ziyaret etti.

Finike'nin Prensesleri Başkan Sarıoğlu'nu Ziyaret Etti, System.String[]
Bölge şampiyonu olarak  Türkiye Şampiyonası’na katılmaya hak kazanan  Cengiz Topel Ortaokulu Yıldız Kızlar Voleybol Takımı,  Finike Belediye Başkanı  Kaan Osman Sarıoğlu‘nu ziyaret etti.

Önce  Antalya ikincisi, ardından katıldıkları Bölge Şampiyonası’nda ise birinci olan  Cengiz Topel Ortaokulu Yıldız Kızlar Voleybol Takımı, verdiği desteklerden ötürü  Finike Belediye Başkanı  Kaan Osman Sarıoğlu‘na teşekkür ziyaretinde bulundu.

Başkan Sarıoğlu’na Bölge Şampiyonası’nda kazandıkları zorlu maçları anlatan genç voleybolcular,  Türkiye‘nin en iyi 16 takımı arasına girdiklerini söyledi.  Türkiye Şampiyonası’nda birincilik için ter dökeceklerine dair Başkan Sarıoğlu’na söz veren genç sporculara Başkan Sarıoğlu da, genç sporcuların tüm maçlarını takip ettiğini ve başarıları ile gururlandığını söyleyerek karşılık verdi.

‘Sizlerin başarısı bizim başarımızdır’ diyerek gençleri motive eden Başkan Sarıoğlu, “Sporun ve sporcumuzun her zaman yanındayız. Genç sporcularımızın başarıya ulaşması daha çok gencimizin spora yönelmesine ve zararlı alışkanlıklardan uzak durmasına vesile olacaktır. Bizler de bu güzel sonuçların sağlanması adına sizlere verdiğimiz desteği her zaman sürdüreceğiz” dedi.

Ziyarette takım oyuncularına  Finike İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüsnü  Karataş,  Cengiz Topel Ortaokulu Müdürü Kazım Benli ve takım antrenörü  Ömer Türk de eşlik etti.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle