Hoşgeldiniz  

Expo yönetimi 38’inci kez toplandı

Semih Köken | 23 Ocak 2016 | Antalya Haber, Gündem, Yaşam A- A+

(DHA) – ANTALYA’da 23 Nisan’da açılışı yapılacak ‘Çiçek ve Çocuk’ temalı botanik dalındaki Expo 2016 Antalya’nın Yönetim Kurulu, 38’inci kez toplandı.

Serginin düzenleneceği Aksu’daki 1120 dekarlık alandaki binada gerçekleştirilen toplantıya Expo 2016 Antalya Ajansı’nın Yönetim Kurulu Başkanı da olan Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik başkanlık etti.

Yönetim Kurulu üyeleri Antalya Valisi Muammer Türker, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Davut Çetin, Ziraat Odası Başkanı Nazif Alp, yönetim kurulundaki bakanlıkların temsilcileri, Ajans Genel Sekreteri Kazım Aydın’ın katıldığı toplantı 9 gündem maddesinden oluştu.

Expo 2016 Antalya Ajansı’nın 38’inci yönetim kurulu toplantısının 9 maddeden oluşan bir gündemini değerlendireceğini belirten Bakan Faruk Çelik, şunları söyledi:

“Kalan çok kısa bir süremiz var. Bu süre içerisinde tüm gelişmeleri ele alma imkanı elde etmiş olacağız. Geçen hafta Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan, Expo alanımızı gezme ve ziyaret etmesi dolayısıyla bizleri talimatlandırma şeklinde güzel bir ziyaretleri oldu. Bu ziyaretleri bizlere güç verdi ve hemen akabinde Yönetim Kurulu toplantısı yapmamız da bir avantaj. Biran önce var olan eksiklerimizi ve yapılması gereken çalışmalarımızı bu Yönetim Kurulu toplantımızda ayrıntılı bir şekilde değerlendirme imkanımız olacak.”

Yönetim Kurulu toplantısı basına kapalı olarak devam etti.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle