Hoşgeldiniz  

Expo 2016’da pop gecesi

Semih Köken | 29 Ağustos 2016 | Antalya Haber, EXPO 2016, Gündem, Yaşam A- A+

Expo 2016’da pop gecesi

EXPO 2016 Antalya’nın yerli konserler serisinde pop müzik sanatçıları Edis ve Soner Sarıkabadayı sahneye çıktı.

Londra doğumlu şarkıcı Edis ile Türk Pop Müziği şarkıcısı ve söz yazarı Soner Sarıkabadayı, Expo 2016 Antalya’nın yerli konserler serisinde sahneye çıktı. Expo 2016 Antalya Turkcell Büyük Amfi Tiyatro’da Alem FM’in program yapımcısı Adem Metan sunduğu gecede, ilk olarak sahneye şarkıcı, şarkı yazarı ve Edis Görgülü çıktı.

Edis, son dönemlerde dillerden düşmeyen ‘Benim Ol’, ‘Olmamış mı?’ ve ‘Dudak’ gibi birçok şarkıyı Expo 2016 Antalya’daki ziyaretçileriyle birlikte söyledi. Altın Kelebek Ödülleri, Kral Türkiye Müzik Ödülleri dâhil olmak üzere birçok yarışmada ‘En İyi Çıkış Yapan Sanatçı’ dalında ödüller kazanan Edis, hayranlarından tam not aldı.

Genç sanatçıdan sonra sahneye, Türk Pop Müziği şarkıcısı ve söz yazarı Soner Sarıkabadayı çıktı. Yaklaşık bir saat süren performansı sırasında Sarıkabadayı, eski ve yeni şarkılarının bazılarını Expo 2016 Antalya ziyaretçileriyle birlikte söyledi. 5 bin kişilik Turkcell Büyük Amfi Tiyatro’yu dolduran izleyicileri performansı ve seslendirdiği şarkılarla coşturan Sarıkabadayı, sevenlerinden büyük alkış aldı. Sarıkabadayı, konser sırasında küçük oyuncu Emir Berke Zincidi ile de bir düet yaptı. Konser sonrasında sanatçı Edis ve Soner Sarıkabadayı’ya, Expo 2016’nın sembol çiçeği olan şakayık hediye edildi.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle