Hoşgeldiniz  

Expo 2016’da konser serisi sürüyor

Semih Köken | 30 Ağustos 2016 | Antalya Haber, EXPO 2016, Gündem, Yaşam A- A+

Expo 2016’da konser serisi sürüyor

EXPO 2016 Antalya Turkcell Büyük Amfi Tiyatro’da arabesk müziğin sevilen isimi İbrahim Erkal ve popçu Doğuş konser verdi.
EXPO 2016 ANTALYA TURKCELL BUYUK AMFI TIYATRO'DA ARABESK MUZIGIN SEVILEN ISIMI IBRAHIM ERKAL VE POPCU DOGUS KONSER VERDI.(FOTO:ANTALYA-DHA)

Dünyaca ünlü şarkıcı ve grupları ağırlayan Expo 2016 Antalya, yerli sanatçıların konserlerine de ev sahipliği yapmayı sürdürüyor. Expo alanındaki Turkcell Büyük Amfi Tiyatro’da, dün akşam fantezi, arabesk ve Türk Halk Müziği sanatçısı İbrahim Erkal ve pop şarkıcısı Doğuş, hayranlarıyla bir araya geldi.

Sunuculuğunu Ersin Düzen’in yaptığı gecede, Turkcell Büyük Amfi Tiyatro’da ilk olarak sahneye Doğuş çıktı. Eski ve yeni şarkılarını seslendiren Doğuş, izleyenlerin beğenisini topladı. ‘Aklında Bulunsun’ isimli şarkısını omzuna astığı davulu çalarak söyleyen Doğuş, romantik parçalarıyla da Expo 2016 Antalya ziyaretçilerini mest etti.

Doğuş’tan sonra İbrahim Erkal, amfi tiyatroda sevenleriyle bir araya geldi. İlk olarak ‘Sırılsıklam’ adlı şarkısıyla konserine başlayan sanatçı, ‘Canısı’, ‘Mihriban’ gibi dillerden düşmeyen parçalarını, hayranları için söyledi. Yaklaşık bir saat sahnede kalan Erkal, dinleyicilere müzik ziyafeti sundu.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle