Hoşgeldiniz  

EXPO 2016’da indirimli bilet için son 5 gün

Semih Köken | 18 Nisan 2016 | Antalya Haber, Ekonomi, EXPO 2016, Gündem, Yaşam A- A+

EXPO 2016 Antalya’ya girişte kullanılacak sezonluk kart ve biletler için indirim kampanyası 22 Nisan’da gece yarısı sona erecek. EXPO 2016’nın ziyaretçilerini ağırlamaya başlayacağı 23 Nisan gününden itibaren ise gişe fiyatları geçerli olacak.

‘Çiçek ve Çocuk’ temasıyla 22 Nisan’da resmi açılışı gerçekleştirilecek EXPO 2016 Antalya’da hazırlıklarda sona yaklaşıldı. EXPO kulesi, ülke bahçeleri, Türkiye tema bahçeleri, çocuk adası, çocuk bilim ve teknoloji merkezinin yanı sıra, su, ses ve ışık gösterilerinin yer alacağı EXPO gölü ve Türkiye’nin 7 coğrafi bölgesinin birbirinden farklı lezzetlerinin yer alacağı restoranlar sokağı ile ziyaretçilerini ağırlayacak olan EXPO 2016 Antalya’nın açılışı merakla bekleniyor.

Aksu İlçesi’ndeki 1121 dönümlük sergi alanını ziyaret etmek isteyenler ise günler öncesinden sezonluk kart ve biletlerini aldı. Özellikle indirimli bilet kampanyası yoğun talep gördü. Kısa sürede 1 milyondan fazla bilet ve kart satışı gerçekleşti. İndirimli bilet ve sezonluk kartların satışı 22 Nisan gece yarısına kadar devam edecek.

Antalya’da Deepo, Mark Antalya, Terracity, Özdilek ve Migros AVM’de sezonluk kart ve bilet satışları devam ederken, Antalya dışından bilet almak isteyenler için ise www.expo2016.org.tr adresi üzerinden online bilet satışları da devam ediyor.

22 Nisan gece yarısına kadar devam edecek indirimli kampanya boyunca sezonluk kartlar yetişkinler için 60, öğrenci ve 65 yaş üstü olanlar için 30; tek girişlik biletler yetişkinler için 20, öğrenci ve 65 yaş üstü olanlar için ise 10 TL’den satılacak. 23 Nisan’dan sonra geçerli olacak kapı fiyatlarında ise yetişkinler için tek girişlik bilet 60, öğrenci ve 65 yaş üstü için 30, sezonluk kart ise yetişkinler için 180, öğrenci ve 65 yaş üstü için 90 TL’den satılacak.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle