Hoşgeldiniz  

Eski Antalya, Expo 2016’daki ATSO bahçesinde

Semih Köken | 02 Temmuz 2016 | Antalya Haber, Gündem, Yaşam A- A+

Eski Antalya, Expo 2016’daki ATSO bahçesinde

ANTALYA Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) arşivlerinden oluşan ‘Eski Antalya Fotoğrafları Sergisi’, ATSO’nun Expo 2016 Antalya’daki kurumsal bahçesinde sanatseverlerin beğenisine sunuldu.
ANTALYA TICARET VE SANAYI ODASI (ATSO) ARSIVLERINDEN OLUSAN 'ESKI ANTALYA FOTOGRAFLARI SERGISI', ATSO'NUN EXPO 2016 ANTALYA'DAKI KURUMSAL BAHCESINDE SANATSEVERLERIN BEGENISINE SUNULDU.(FOTO:ANTALYA-DHA)

ATSO arşivlerindeki 17 fotoğraftan oluşan ‘Eski Antalya Fotoğrafları Sergisi’, Expo 2016 ATSO kurumsal bahçesinde sanatseverlerin beğenisine sunuldu. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Antalya Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Serap Kocaoğlu, TOBB Antalya KGK EXPO 2016 Çalışma Grubu Başkanı ve Sanat Direktörü Gülcan Yol’un da katıldığı sergi, sanatseverlerle birlikte kurdelenin kesilmesiyle açıldı.

Sergide, ATSO ve TOBB’a teşekkür eden Serap Kocaoğlu, “Expo 2016’da birbirinden farklı etkinlikler yapmaya devam ediyoruz. Bizi yalnız bırakmayan ve destekleyen herkese teşekkür ederim. Herkesi eski Antalya fotoğraflarını görmeye davet ediyorum” dedi.

Expo 2016 ATSO kurumsal bahçesindeki sergi, 30 Temmuz’a kadar ziyarete açık kalacak.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle