Hoşgeldiniz  

Enduro’nun Kalbi Yerden Göğe Kadar Kemer’de Atacak

Semih Köken | 29 Eylül 2016 | Antalya Haber, Gündem, Kemer Güncel, Spor, Yaşam A- A+

Enduro’nun Kalbi Yerden Göğe Kadar Kemer’de Atacak

6-8 Ekim tarihleri arasında yapılacak yarış,Türkiye‘nin en büyük uluslararası motor sporları etkinliği olurken, ekstrem enduro motor dünyasının ilgisini yedinci kezTürkiye‘ye çevirecek. En zorlu Enduro yarışlarından biri olan Red Bull Sea to Sky’da sporcular deniz seviyesinden Olimpos Dağı’nın 2365 metre yükseklikteki zirvesine ulaşmak için kıyasıya mücadele edecek. Etkinlikle ilgili detaylı bilgilere www.redbullseatosky.com/tr adresinden ulaşılabiliyor.

Ekstrem enduro motosiklet yarışları arasında yedi yıldır bir dünya markasına dönüşen veTürkiye‘nin en büyük motosiklet yarışı olan Red Bull Sea to Sky, 6-8 Ekim 2016 tarihlerindeAntalya‘nın Kemer ilçesinde Red Bull tarafından yedinci kez gerçekleşecek. Red BullTürkiye, Kemer Enduro Motosiklet Kulübü ve XVENTURE tarafından düzenlenen Red BullSea to Sky; son şampiyon Wade Young, Manuel Lettenbichler, Philipp Scholz ve Andreas “Letti” Lettenbichler başta olmak üzere dünyanın en iyi Ekstrem Enduro yarışçılarını bir kez daha Kemer‘de ağırlayacak.

Geleneksel hale gelen etkinlik, hızla büyüyen enduro motosiklet sporunun meraklılarını da bir araya toplayacak. Aksiyon dolu üç günde plaj, orman ve dağ olmak üzere üç farklı yarış stilinde yarışlarla sporcular tam anlamıyla deniz seviyesinden gökyüzüne çıkacak.

Deniz seviyesinden, 2365 metre yüksekliğe

Etaplarıyla gerçek bir denizden gökyüzüne deneyimi yaşatan Red Bull Sea to Sky’da amaç; deniz seviyesinde kumsaldan başlayarak, nehir yataklarını, ormanları ve kayalıkları aşıp 2365 metre yükseklikteki Olimpos Dağı’nın zirvesine motosikletle çıkmak. Üç günlük etkinlik, yarışçılara eğlenceli ve zorlu bir parkur sunuyor. Katılımcılar, aynı yarış içinde kum, çim, kayalık ve ıslak zeminlerde yarışmak zorundalar. Ekstrem enduro motosiklet yarışının çekişmesi ve heyecanlı parkuru seyirciler için de eğlenceli bir deneyim vadediyor.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle