Hoşgeldiniz  

Eksi 15 derecede bikini tanıtımı

Semih Köken | 23 Ocak 2016 | Antalya Haber, Gündem, Yaşam A- A+

(DHA) – ANTALYA’da yılın 12 ayı kar görmenin mümkün olduğu Antalya Akvaryum içersindeki Kar Dünyası Eğlence Merkezi, bikini çekimine ev sahipliği yaptı. Esline Ajans’a bağlı 7 manken, eksi 15 derecede kamera karşısına geçti.

Bir mayo ve bikini markasının 2016 yaz kreasyonunun tanıtımı için kamera karşısına geçen mankenler, soğuğa aldırmadan birbirinden çarpıcı pozlar verdi. Ajansın mankenleri Ayran Alioğlu, Lazayet Yelesheva, Ulyana Tarasyuk, Alina Kim, Shakida Shamsiyeva, Victoria Sanchez ve Alena Seregina’nın katıldığı çekimler iki saat sürdü. 40’ın üzerinde yeni kreasyon bikininin tanıtıldığı çekimlere sık sık soğuk molası verildi. Mankenler, sıcak içeceklerle ısınmaya çalıştı. Çekimlerin ardından kartopu savaşı yapan mankenler, kayak pistinde bot üzerinde kaymayı da ihmal etmedi.
ANTALYA'DA YILIN 12 AYI KAR GORMENIN MUMKUN OLDUGU ANTALYA AKVARYUM ICERSINDEKI KAR DUNYASI EGLENCE MERKEZI, BIKINI CEKIMINE EV SAHIPLIGI YAPTI. ESLINE AJANS'A BAGLI 7 MANKEN, EKSI 15 DERECEDE KAMERA KARSISINA GECTI.(FOTO:IBRAHIM LALELI/ANTALYA-DHA)
Daha önceki yıllarda bu tür çekimler için Saklıkent veya Davraz gibi kayak merkezlerine gidildiğini söyleyen Esline Ajans sahibi Esra Keskinol, “Kar ve bikini farklı iki mevsimi anlatan objeler. 2016 yaz sezonunda plajları süsleyecek bikini modellerinin katalog çekimini yapmak için Kar Dünyası’na geldik. Burası çok soğuk, her yer kar ve buz kaplı. Mankenleri soğuk zorlasa da çekimler çok güzel geçiyor. Fotoğraf sonuçları kayak merkezlerini aratmayacak güzellikte” dedi.

12 ay eksi 15 derece sıcaklığın korunduğu Kar Dünyası’nda kar yağdırılacağı zaman sıcaklık eksi 40’a kadar düşürülüyor. Dev bir derin dondurucuyu andıran eğlence merkezinde buz müzesi de yer alıyor.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle