Hoşgeldiniz  

Dövizini bozduran vali ücretsiz çay ikramı kazandı

Semih Köken | 06 Aralık 2016 | Antalya Haber, Gündem, Yaşam A- A+

Dövizini bozduran vali ücretsiz çay ikramı kazandı

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan’ın yastık altındaki dolarların bozdurulmasına yönelik çağrısına Antalya Valisi Münir Karaloğlu da uydu. Dolarını bozduran Vali Karaloğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın çağrısına destek amacıyla dolar bozduran vatandaşlara ücretsiz tıraş ve ücretsiz çay kampanyası başlatan esnafı ziyaret etti.

Dolarını Türk Lirası’na çeviren Vali Münir Karaloğlu, beraberinde Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Adlıhan Dere ile birlikte, Valilik binası yanındaki Rönenans Kuaför’ü ziyaret etti. Dolar bozduran kişilerin makbuzlarıyla gelmesi halinde ücretsiz tıraş ettiklerini belirten berber ile bir süre sohbet eden Vali Karaloğlu ve AESOB Başkanı Dere, ardından aynı bölgede, dolar bozduran vatandaşlara ücretsiz çay ikramında bulunan çay ocağını ziyaret etti.

Çay ocağı işletmecisi, Vali Karaloğlu ile AESOB Başkanına çay ikramında bulundu. Gazetecilerin “Siz de dolar bozdurdunuz mu” sorusunu yanıtlayan Vali Karaloğlu, dolar bozdurduğunu ve ücretsiz çay ikramından yararlanmaya geldiğini söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Türk Lirası ile ilgili sözlerini hatırlatan Vali Karaloğlu, “Biz de aynı çağrıyı tekrarlıyoruz. Herkes cebindeki, cüzdanındaki, yastık altındaki dövizini Türk Lirası’na çevirsin. Milli paralar ülkelerin gücüdür. Milli paramız ne kadar güçlü olursa, ülkemiz de o kadar güçlü olur” dedi.

(DHA – Mehmet ÇINAR)

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle