Hoşgeldiniz  

BAYRAMEFENDİ OSMANLI KAHVECİSİ BÜYÜYOR

Semih Köken | 16 Aralık 2015 | Antalya Haber, Gündem, Kemer Güncel, Yaşam A- A+

Antalya’nın markası Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi büyüyen Kafeler zincirleri arasında liderliği çekiyor

BAYRAMEFENDİ OSMANLI KAHVECİSİ BÜYÜYOR

Antalya’nın markası olan ve kahve sektörünün lider firması Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi Türkiye’nin dört bir yanında olduğu gibi İstanbul’da da hızla büyüyor.

2011 yılında ilk şubesini Antalya merkezde açan ve her geçen gün büyüyerek Türkiye’nin dört bir yanında şubeleri yer alan Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi, İstanbul’a da frencheising veriyor. 52 şehirde, 92 şubesi ve İstanbul’da da beş şubesi bulunan Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi git gide büyüyen ağıyla sadece Antalya’nın değil, tüm Türkiye’de büyüyen Kafeler zincirleri arasında liderliği çekiyor.

İstanbul frencheising sorumluluğunu üstlenen şirket ortaklarından Kemerli İş Adamı Özgür Kurga, İstanbul’da şube sayılarının her geçen gün arttığını ve frencheising isteklerini yerine getirdiklerini söyledi.

Özgür Kurga yaptığı açıklamasında, “Bayramefendi Osmanli Kahvecisi markasına İstanbul’da büyük ilgi var. Kahvenin eşsiz lezzetini, İstanbul Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi’nde huzur ve dostlukla misafirlerimize sunuyoruz.  Gelen konuklarımıza misafirlerimize firmamızın özel üretimleri olan EFE Kahvesi ,Fincan Kek,Çikolaşk gibi kendine has doğal lezzetleri, Geleneksel Osmanlı Kahvesi,klasik Türk Kahvesi ve kendine has diğer tüm doğal ürünlerimizi sunuyoruz. Çok sayıda frencheising teklifi alıyoruz ve değerlendiriyoruz. Şu anda 5 olan şubemiz hızla artıyor. Yeni mekanlar yakında hayata geçecek. Firmamızda, en doğru lokasyonda profesyonel bir ekip tarafından çalışmalar yapılıp mekân konsepti oluşturularak inşa faaliyetlerine başlanıyor. Ürün kalitesinin her zaman en üst seviyede kalabilmesi ve ürün çeşitliliğini arttırabilmek adına AR-GE ekiplerimiz yoğun bir şekilde çalışmalarına devam ediyor ”dedi.

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi Franchising bedeli 30.000 $ olup lokasyon kriterleri Minimum 180 m2 bahçeli, merkezi lokasyonlarda ana arter üzerinde uygun dükkânlar olarak belirleniyor.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle