Hoşgeldiniz  

ATSO Akademi’den ‘Müşteri Memnuniyeti’ eğitimi

Semih Köken | 26 Şubat 2016 | Antalya Haber, Gündem, Yaşam A- A+

ATSO Akademi’den ‘Müşteri Memnuniyeti’ eğitimi

ANTALYA Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Davut Çetin, ATSO Akademi tarafından 29 Şubat tarihinde ‘TS EN ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti’ eğitimi düzenleyeceklerini söyledi.

ATSO Başkanı Davut Çetin, ATSO Akademi’nin Antalya iş dünyasından gelen talepler doğrultusunda, oda üyeleri ve çalışanlarına yönelik eğitim faaliyetlerine devam ettiğini belirtti. Başkan Davut Çetin, “Son derece faydalı olacağını düşündüğümüz bu eğitimlere tüm üye ve çalışanlarını davet ediyoruz” dedi.

Çetin eğitimle ilgili şu bilgileri verdi;

“29 Şubat – 01 Mart tarihlerinde Türk Standartları Enstitüsü (TSE) işbirliği ile düzenleyeceğimiz ‘Müşteri Memnuniyeti’ eğitiminde eğitmen Sevgi Ölgün Kocabaş tarafından katılımcılarımıza, TSE belgelendirme prosedürü, TS ISO 10002 şartları, terimler ve tarifler, prensipler, şikayetleri ele alma çerçevesi, planlama ve tasarım, şikayetleri ele alma prosesinin çalıştırılması, sürdürme/iyileştirme konularında bilgiler verilecek. Programın sonunda, devam koşulunu sağlayan katılımcılarımız TSE onaylı sertifika almaya hak kazanacaklar.”

Başkan Çetin, ATSO bünyesindeki eğitim faaliyetlerinin ATSO internet sayfasındaki ‘www.atso.org.tr’ ‘ATSO Akademi’ bağlantısından, twitter.com/ATSO Akademi ve facebook.com/ATSO Akademi’den takip edilebileceğini sözlerine ekledi.DHA

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle