Hoşgeldiniz  

ASMEK 2’NCİ DÖNEM KURS KAYITLARI BAŞLIYOR

Semih Köken | 11 Ocak 2016 | Antalya Haber, Gündem, Yaşam A- A+

ASMEK 2’NCİ DÖNEM KURS KAYITLARI BAŞLIYOR

Türkiye’nin en büyük yaygın eğitim kurumlarından ASMEK’lerin 2015-2016 ikinci dönem ön kayıtlar 18 Ocak Pazartesi günü internet üzerinden başlıyor. İkinci dönemde yeni açılacak kurslar arasında görgü kuralları, android ile mobil programlama da yer alıyor.

 

18-20 Ocak’ta www.asmek.org.tr adresinden ön kayıt yaptıran vatandaşlar, 21-22 Ocak tarihlerinde ASMEK Merkezlerinden kesin kayıtlarını yaptırabilecek. İnternet üzerinden kayıt yaptırmayan vatandaşlar, açıkta kalan kurslar için 25-31 Ocak tarihleri arasında direkt Kurs Merkezilerine başvurabilecek.

Aksu, Altınova, Atatürk, Konuksever, Dokuma, Döşemealtı, Kepez, Lara, Uncalı, Varsak, Manavgat, Alanya, Akseki, Gündoğmuş ve Elmalı Kurs Merkezlerinden yapılacak olan kayıtlar için nüfus cüzdanı fotokopisi, 2 adet fotoğraf, A2 seviyesindeki yabancı dil kursları için A1 sertifikası ve 3D Max, AUTOCAD gibi üst düzey bilgisayar kursu kayıtları için bilgisayar sertifikası gerekiyor.

 

ASMEK’te vatandaşlardan gelen talep doğrultusunda yeni kurslar da açıldı. İlk kez açılan kurslar arasında görgü kuralları, elde Çin iğnesi, davul derisi abajur, sedef kakma, şal etol dikimi, şiş örücülüğünde eldiven örme, şiş örücülüğünde şal örme, tabi kumaş çiçek yapma, epilasyon-depilasyon, bilgisayar programlama teknikleri, android ile mobil programlama yer alıyor.

 

ASMEK’te toplam 174 farklı kursta 15 kurs merkezinde sertifikalı eğitimler veriliyor.

 

 

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle