Hoşgeldiniz  

Antalyaspor Başkanı Gencer Altın Top’ta Messi’yle

Semih Köken | 12 Ocak 2016 | Antalya Haber, Gündem, Spor, Yaşam A- A+

Antalyaspor Başkanı Gencer Altın Top’ta Messi’yle

(DHA)- ANTALYASPOR Kulübü Başkanı Gültekin Gencer, 5 yıl sonraki transfer hedefi olarak açıkladığı Messi’yi, FIFA Altın Top Ödülü töreninde ilk kutlayanlar arasında yer aldı.
ANTALYASPOR KULUBU BASKANI GULTEKIN GENCER'IN 5 YIL SONRAKI TRANSFER HEDEFI OLARAK ACIKLADIGI MESSI ILE FIFA ALTIN TOP ODULU TORENINDEKI FOTOGRAFLARI TARAFTARI HEYECANLANDIRDI.(FOTO:ANTALYA-DHA)
ÖDÜLLERİ ETO’O VERDİ

2015 FIFA Altın Top Ödülü, (Ballon d’Or) İsviçre’nin Zürih kentinde düzenlenen törenle sahiplerini bulurken yılın en iyi 11’ine ödüllerini, Antalyaspor’un Kamerunlu golcüsü Samuel Eto’o verdi. Geceye FIFA davetlisi olarak Antalyaspor Kulübü Başkanı Gültekin Gencer ile Asbaşkan Ali İhsan Sav’da katıldı.

GENCER MESSİ’Yİ KUTLADI

Altın Top ödülünü 5’inci defa kazanarak tarihe geçen Messi’yi ilk kutlayanlar arasında Başkan Gencer’de vardı. Başkan Gencer, sosyal paylaşım sitesi hesabından Messi ile çekilen fotoğrafının yanı sıra Neymar, Ronaldo ve törene katılan diğer dünya yıldızlarıyla çekilen görüntülerini paylaştı.

Başkan Gencer’in paylaşımlarından en çok ilgiyi çeken ise Messi ile fotoğrafı oldu. Gencer’in sezon başında düzenlediği basın toplantısında Antalyaspor’un 5 yıl sonraki transfer hedefi olarak açıkladığı Messi ile fotoğraf çektirmesi takipçilerini heyecanlandırdı.
2015 FIFA ALTIN TOP ODULU (BALLON D'OR) ISVICRE'NIN ZURIH KENTINDE DUZENLENEN TORENLE SAHIPLERINI BULDU. TORENDE YILIN EN IYI 11'INE ODULLERINI ANTALYASPOR'DA FORMA GIYEN SAMUEL ETO'O VERDI. GECEYE FIFA DAVETLISI OLARAK ANTALYASPOR KULUBU BASKANI GULTEKIN GENCER ILE ASBASKAN ALI IHSAN SAV DA KATILDI.(FOTO:ANTALYA-DHA)
Antalyaspor yönetim kurulu üyesi Burak Akpınar ise Başkan Gencer ile Messi’nin fotoğrafını, ‘ön görüşme tamam’ diye yorumladı. Başkan Gencer’in sosyal paylaşım hesabındaki fotoğraflara taraftarın yorumlarından bazıları ise şöyle:

“Tut kolundan getir başkan”, “Messi’yi de isteriz başkan”, “Başkan Messi’den yaş 32 olunca söz aldın mı?”, “Başkanım uzun vadeli yap sözleşmeyi”, “Gelirse statta tadilat çıkar”, “Zira 5’e katlamamız lazım kapasiteyi”

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle