Hoşgeldiniz  

Antalya’da korkunç kadın cinayeti Sevgilisini öldürdü!

SEMİH KÖKEN | 05 Mart 2015 | Antalya Haber, Gündem, Yaşam A- A+

ANTALYA’da akıl almaz bir kadın cinayeti meydana geldi 20 yaşındaki Deniz Aktaş birlikte yaşadığı 40 yaşındaki Lokman Barış Çelik tarafından, ‘Beni kurtarın’ çığlıkları attığı esnada başına ve kalbine ateş edilerek öldürüldü.

POLİSLERE KAPIYI AÇMADI

Çelik, başına ve kalbine ateş ettiği Deniz Aktaş’ı öldürdü. İnternet kafe işletmecisi olduğu öğrenilen Lokman Barış Çelik iki yıldır birlikte yaşadığı Deniz Aktaş’la saat 04.00 sıralarında tartışırken, gürültü sebebiyle uyanan komşuları tarafından polise ihbar edildi. Gelen polis ekibi dairenin kapısını çaldı fakat Lokman Barış Çelik kapının açılmasına izin vermeyince polisler, elinde silah olduğundan habersiz onu ikna etmeye çalıştı.

POLİSLER HAVAYA ATEŞ ETTİĞİNİ SANDI AMA…

İkna sürecinin ardından, saat 05.00 sıralarında Deniz Aktaş’ın ’Beni kurtarın’ çığlıkları arasında içerden 3 el silah sesi duyuldu.

Kapının açılmasını bekleyen polisler, ilk anda Lokman Deniz Çelik’in havaya ateş ettiğini sandı. Ancak imdat çığlıkları kesilince işin ciddiyetini anlayan polisler, tüm ikazlara karşın kapı açılmayınca operasyon için takviye ekip istedi. Olay yerine Özel Harekat polisleri sevk edildi. Ambulans ve itfaiye de bina önünde hazır beklemeye başladı.

POLİSLERİN OPERASYONA BAŞLAYACAĞI SIRADA KAPIYI AÇTI…

Saat 06.30 sıralarında Özel Harekatçı polisler tam operasyona başlayacağı sırada Lokman Barış Çelik, kapıyı açıp silahıyla birlikte teslim oldu. Eve giren polis ve sağlık ekipleri kalbinden ve başından vurulan Deniz Aktaş’ın kanlar içindeki cesediyle karşılaştı.

Lokman Barış Çelik, gözaltına alınıp Asayiş Şube Müdürlüğü’ne götürüldü. Evde 4 saat boyunca inceleme yapan polis, bazı eşyaya incelenmek üzere el koydu. Deniz Aktaş’ın cesedi incelemelerin ardından Adli Tıp Kurumu morguna götürüldü.

DENİZ AKTAŞ’A SÜREKLİ ŞİDDET UYGULADIĞI İDDİA EDİLDİ

Çelik’in komşuları, daha önce iki evlilik yaptığını belirttikleri Lokman Barış Çelik’in, birlikte yaşadığı Deniz Aktaş’a sürekli şiddet uyguladığını iddia etti. Polis olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı.

antalya-cinayet.jpg

TALİHSİZ GENÇ KADINDAN ÖZGECAN PAYLAŞIMI

Deniz Aktaş’ın kişisel Facebook hesabından, Özgecan Aslan’ın katledilmesine yönelik bir paylaşım yaptığı görüldü.

“ANLAYANA” DİYEREK PAYLAŞTI

Aktaş’ın, Anadolu Partisi başkanı Emine Ülker Tarhan’ın  ’Kadını aşağılayarak hedef gösteren mide bulandırıcı zihniyet ve katilleri aklayarak vahşeti teşvik eden sözde adalet sistemleri her gün yeni bir kadın cinayetini çağırıyor. Özgecan bu kokuşmuş vahşi düzenin kurbanı. Canilere de bu düzene de lanet olsun. Değiştirmek boynumuzun borcu olsun’ ifadelerini ’anlayana’ notuyla paylaştığı görüldü.

ozgecan-aslan.20150304143336.jpg

 

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle