Hoşgeldiniz  

Alanya’dan sıcak asfalt teşekkürü

Semih Köken | 18 Mart 2016 | Antalya Haber, Gündem, Yaşam A- A+

Alanya’dan sıcak asfalt teşekkürü

Büyükşehir Belediyesi, Alanya’nın, Emişbeleni, Toslak, Hacıkerimler ve Yeniköy Mahallerini bir birine bağlayan 6 kilometrelik grup yolu sıcak asfaltla kapladı. Toslak Muhtarı Mehmet Yüksel, “Toslak kurulduğundan bu yana sıcak asfalt görmemişti” dedi.

Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Antalya’nın her noktasına ulaşım rahatlığını sağlamak için asfalt çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekipleri Alanya’nın Emişbeleni, Toslak, Hacıkerimler ve Yeniköy Mahalleri’ni bir birine bağlayan 6 kilometrelik grup yolunu sıcak asfaltla kapladı. Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney yapılan asfalt çalışmalarını inceledi. Güney, “4 mahallemizin 6 kilometrelik grup yolunu sıcak asfaltla kaplayarak, bölge insanına en kaliteli hizmeti getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.
SICAK ASFALTA İLK KEZ KAVUŞTULAR
Sıcak asfalt çalışmasından duydukları memnuniyeti dile getiren Toslak Mahallesi Muhtarı Mehmet Yüksel, “Toslak kurulduğundan bu yana sıcak asfalt görmemişti. Talebimizi değerlendirerek, bölgemiz grup yolunu sıcak asfaltla kaplatan Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Menderes Türel’e sonsuz teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle