Hoşgeldiniz  

AK PARTİDE İŞTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI

Semih Köken | 14 Nisan 2016 | Gündem, Kemer Güncel, Siyaset, Yaşam A- A+

AK PARTİDE İŞTİŞARE  TOPLANTISI YAPILDI

Kemer Ak Parti Nisan ayı Danışma meclisi toplantımızı yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.Turem salonunda yapılan Toplantıya Ak Parti Antalya il Başkan Yardımcısı Abdullah Işıkhan ın yanı sıra ilçe koordinatörleri ve çok sayıda partili katıldı.İstiklal  Marşı ve Şehitler için saygı duruşunun  ardından  Söz alan İl Başkan Yardımcısı Abdullah Işıkhan gündeme dair sunum yaptı.Daha sonra konuşan İlçe başkanı Halit Çilengir göreve geldikleri günden itibaren yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Kemer AK Partide yeni yönetimin iş başına gelmesinden sonra yapılan ilk iştişare toplantısına ilgi büyüktü. Geniş kapsamlı yapılan toplantıya Ak Partililer büyük ilgi gösterdiler.Ak Parti ilçe Başkanın konuşması büyük alkış aldı. İlçe başkanı Halit Çilengir

AKIMG-20160414-WA0013 AK IMG-20160414-WA0001 IMG-20160414-WA0009 IMG-20160414-WA0011“BİLDİĞİNİZ GİBİ 18 ŞUBAT 2016 TARİHİNDE İLÇE BAŞKANLIĞI GÖREVİ TARAFIMA TEVDİ EDİLMİŞTİR. BU TARİH İTİBARİYLE , İL BAŞKANLIĞIMIZ VE GENEL MERKEZ YETKİLİLERİMİZLE ÇALIŞMALARIMIZA BAŞLAYARAK, YAKLAŞIK 10 GÜN GİBİ BİR SÜREDE BİR ÇOK KİŞİYLE YAPTIĞIMIZ İSTİŞARELER SONUCUNDA ÇALIŞMALARIMIZI TAMAMLAYARAK YÖNETİMİMİZİ OLUŞTURDUK.
ÖNCELİKLE İL BAŞKANLIĞIMIZIN KOYMUŞ OLDUĞU HEDEF 500 BİN ÜYE KAMPANYASINA İLÇE OLARAK ÜZERİMİZE DÜŞEN GÖREVİ YAPMAK İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞIYORUZ. BUNUN YANINDA MEVCUT ÜYELERİMİZİN BİLGİ GÜNCELLEME ÇALIŞMALARI DEVAM ETMEKTEDİR.
UZUN BİR SÜREDİR BOŞ OLAN KADIN KOLLARI BAŞKANLIĞIMIZ İÇİN YAPMIŞ OLDUĞUMUZ İSTİŞARELER SONUCUNDA 2 ADAYIMIZ, İL KADIN KOLLARI BAŞKANLIĞINA GÖRÜŞME İÇİN GÖNDERİLMİŞTİR. İNŞALLAH YAKIN BİR ZAMANDA GENEL MERKEZDE YAPILACAK OLAN GÖRÜŞMELER SONUCUNDA ATAMA İŞLEMİ GERÇEKLEŞECEKTİR.
ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE MAHALLE BAŞKANLARIMIZLA BİRLİKTE, MAHALLELERDE TOPLANTILAR DÜZENLEYEREK, HALKIMIZIN SORUNLARINI ÇÖZMEYE ÇALIŞACAĞIZ.
İLÇEMİZ İÇİN BÜYÜK ÖNEM ARZ EDEN KEMER 2 VE KEMER 3 KÖPRÜLÜ KAVŞAK ÇALIŞMALARI, MÜTEAHHİT FİRMA İLE YAPTIĞIMIZ GÖRÜŞME SONUCUNDA, MAYIS AYI BAŞLARINDA BİTİRİLECEKTİR. KAVŞAKLARIN BİR AN ÖNCE BİTİRİLMESİ KONUSUNDA DA TAKİBİMİZ DEVAM EDECEKTİR.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYEMİZ TARAFINDAN ESKİ DEVLET HASTANESİNİN OLDUĞU YERE ASMEK KURSLARI İÇİN ASMEK BİRİMİ AÇILACAKTIR. BURADA BİR ÇOK MESLEK İÇİ KURSLAR DÜZENLENEREK HALKIMIZIN HİZMETİNE İNŞALLAH YAKINDA SUNUYORUZ.
YİNE İLÇEMİZDE BİLDİĞİNİZ GİBİ BÜYÜK BİR İŞSİZLİK SORUNU VARDIR. ÇÖZÜMÜ NOKTASINDA İSE KARİYER OFİSİ YANİ İŞ DANIŞMANLIK OFİSİ AÇARAK HALKIMIZIN İŞ BULMALARI KONUSUNDA YARDIMCI OLACAĞIZ.
AYRICA ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE İLÇEMİZDE BULUNAN ARITMA TESİSLERİ YENİLENEREK KAPASİTESİ ARTTIRILIP, KOKU GİBİ BAZI OLUMSUZLUKLAR GİDERİLECEKTİR.
YİNE ANTALYA’NIN İLÇELERİ ARASINDAKİ EN GÖRKEMLİ TERMİNAL OLAN KEMER TERMİNALİMİZİN TADİLAT ÇALIŞMALARI DEVAM ETMEKTEDİR. BU ÇALIŞMADA EN KISA SÜREDE BİTİRİLEREK SEZONA HAZIR HALE GETİRİLECEKTİR.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYEMİZDE DEVAM EDEN KEMER İÇİ CADDE VE PARKLARIN BÜYÜKŞEHİRE DEVRİ KONUSUNDAKİ ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR. DEVİR İŞLEMİ GERÇEKLEŞTİĞİ ZAMAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYEMİZİN KEMER’DE YAPMIŞ OLDUĞU HİZMETLER ÖN PLANA ÇIKMIŞ OLACAKTIR.
BU DUYGU VE DÜŞÜNCELERLE TOPLANTIMIZA KATILIMLARINIZDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYOR, SAYGILAR SUNUYORUM…” DEDİ.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle