Hoşgeldiniz  

AK Parti tek yürek

Semih Köken | 02 Ekim 2015 | Antalya Haber, Gündem A- A+

AK Parti Antalya İl Başkanlığı tarafından düzenlenen kaynaşma yemeğinde, 7 Haziran ve 1 Kasım’da milletvekili aday adayları bir araya geldi

AK Parti Antalya İl Başkanlığı tarafından düzenlenen kaynaşma yemeğinde, 7 Haziran ve 1 Kasım’da milletvekili aday adayları bir araya geldi

 

AK Parti Antalya İl Başkanı Rıza Sümer’in ev sahipliğinde 7 Haziran ve 1 Kasım’da milletvekili aday adayları yemekte buluştu. Yemekte, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Çavuşoğlu, milletvekilleri, belediye başkanları ve parti yöneticileri hazır bulundu. Açılış konuşmasını yapan İl Başkanı Sümer, “Her seçim kendi çapında önemlidir. Ama bu seçim çok çok önemli. 13 yıldır devam eden istikrarlı bir süreç vardı. İstikrarın kaybolmasının ülkemize neler kaybettirdiğini gördük. Özellikle terör eylemlerinde bir çok evladımızı şehit verdik. Şehrimizde de 5 kardeşimiz alçakça saldırılar sonucu şehit oldu. Ancak Türk Silahlı Kuvvetlerimiz ve hükümetimiz çok güçlüdür. Bu terör belasının kökünü kazıyacağız” diye konuştu.

 

Niyetlerimiz halis

Sümer, “Burada yemekte bulunan arkadaşlarımızla 7 Haziran sürecine başlamıştık. 1 Kasım sürecine de birlikte giriyoruz. Bu seçim sadece bizleri ilgilendiren bir seçim değil. Ülkemizin kaderini belirleyecek bir seçim olacak. Ülkemizin son dönemlerde yakaladığı istikrarın devam etmesi için yaşanan kargaşanın, gözyaşının durması için önemli bir seçim. İnşallah 1 Kasım’da tek başımıza iktidara gelip, ikinci yarıya kaldığımız yerden devam edeceğiz. Burada bulunan hiçbirimizin makam, mevki derdi yok. Niyetlerimiz halis. Ülkemize hizmet tek düşüncemiz. Birlik ve beraberlik içerisinde bu seçim sürecini en iyi şekilde geçirerek, Antalya’da tarihi bir zafere imza atalım” dedi.

 

Sorumluluğumuz var

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Çavuşoğlu ise, “Yine ilk günkü aşkla milletimizin huzuruna çıktık. Kendi kendimize çok öz eleştiride bulunduk. Nerede hata yaptık, hangi konuda eksikliğimiz var teşkilat olarak masaya yatırdık. Hatalarımızı gidermeye çalışıyoruz. En önemlisi de o ilk gün çıktığımız aşk var ya ona dönerek, Haydi Bismillah diyoruz” dedi. Bulunduğumuz dönemde Türkiye’nin sendeleme lüksü olmadığını ifade eden Çavuşoğlu, “Böyle bir süreçte ülkemizin başına neler geleceğini gördük. Bizden umut bekleyen Türkiye’de ve dünyadaki mazlumların nasıl hayal kırıklığına uğradığını biliyoruz. Çünkü AK Parti 14 yılda sadece Türkiye’deki insanımızın değil, dünyanın dört bir yanındaki insanların özgüvenini artırdı. Bizim sorumluluğumuz sadece bu millet için değil, tüm dünyaya ve insanlığa karşı sorumluluğumuz var” şeklinde konuştu.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle