Hoşgeldiniz  

ADRENALİNA, İZLEYENLERİ HEYECANIN DORUKLARINA TAŞIYOR!

Semih Köken | 22 Mayıs 2017 | Gündem, Kemer Güncel, Siyaset, Yaşam A- A+

ADRENALİNA, İZLEYENLERİ HEYECANIN DORUKLARINA TAŞIYOR!

Antalya Belek Bölgesi’nde The Land of LegendsTheme Park’ta yer alan Chapito’daki, gösteriler nefes kesiyor. Avrupa’nın en Büyük Show Arenası Chapito’dakiAdrenalina ikinci gösteriminde de ayakta alkışlandı.

Chapito’nun en heyecanlı ve tehlikeli şovlarından olan Adrenalina, ikinci gösteriminde izleyenlerin yüreklerini hoplattı. 7’den 70’e her yaştan insana hitap eden Adrenalina, seyircilere yine heyecan dolu dakikalar yaşattı. Çılgın küre, uçan motorlar ve ip cambazlarının şovları gösterinin nefeslerin tutularak izlendiği anlar arasında yerini almış durumda. Tüyler ürperten ve izleyenleri hayretler içinde bırakan Adrenalina, bu yaza damgasını vuracak.

MENDERES TÜREL VE FETTAHTAMİNCE CHAPİTO EKİBİNİ TEBRİK ETTİ

Chapito’daki en heyecanlı ve tehlikeli şov olan Adrenalina, turizm ve bürokrasi dünyasından da takdirleri topladı.Birbirinden özel ve heyecan dolu şovların yer aldığı Adrealina’nın, ikinci gösterimini Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, eşi Ebru Türel ve Rixos Hotels  Yönetim Kurulu BaşkanıFettah TAMİNCE de  gösteriyi büyük bir hayranlıkla izledi. Gösteri sonunda Menderes Türel ve Fettah Tamince, ChapitoEkibi’ne bu inanılmaz ve muhteşem gösteriyi Antalya’ya getirdikleri ve Türk turizmine katkı sağlayacakları için teşekkür etti.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle