Hoşgeldiniz  

Ulaşımda alt yapı çalışmaları hız kazandı

Semih Köken | 10 Eylül 2015 | Antalya Haber A- A+

Antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Trafik Şube Müdürlüğü ekipleri Alanya’daki cadde ve sokaklarda trafik ve levhalarını takıyor. Yapılan çalışmalar ile Alanya’da trafik sorunsuz akacak.

**

Ekipler çalışmaya Mahmutlarda başladı. Atatürk ve Barbaros Caddeleri’nde, döner kavşaklar, yaya geçitleri, okul geçişleri başta olmak üzere araç ve insan trafiğinin yoğun olduğu yerlere ‘yön, yaya, dur’ gibi trafik levhaları asılıyor. Bu zamana kadar ciddi manada trafik ve yön çalışması yapılmayan Mahmutlar’da artık araç trafiği rahatlayacak, yayaların geçişleri ise daha güvenli olacak.

ALANYA’NIN TAMAMINDA YAPILACAK
Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, trafik levhaları konusunda Alanya’da geçmişte özellikle beldeden mahalleye dönüşen yerleşim yerlerinde fazla bir çalışma yapılmadığını belirterek, “Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Hizmet Birimi olarak bu konuda gerekli çalışmaları başlattık. Ulaşım Dairesi Trafik Şube Müdürlüğü ekipleri dönem dönem Alanya’ya gelerek bu konuda çalışıyor. İnsan ve araç yoğunluğunun fazla olduğu yerlere öncelik vererek Alanya’nın tamamında zamanla bu çalışmayı tamamlayacağız” dedi.

Alanya Trafik Levha (1)

Alanya Trafik Levha (2)

Alanya Trafik Levha (3)

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle