Hoşgeldiniz  

Sanem Öztürk, Genel Sekreter Yardımcısı

Semih Köken | 01 Eylül 2015 | Antalya Haber A- A+

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nde ilk kez bir kadın genel sekreter yardımcılığı görevine getirildi. Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Sanem Öztürk, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nden gelen İbrahim Evrim’in yerine Genel Sekreter Yardımcısı olarak atandı.

**

Büyükşehir Belediyesi’nin Genel Sekreter Yardımcısı 39 yaşındaki Sanem Öztürk, Diyarbakır’da doğdu. Çukurova Üniversitesi Ziraat Fakültesi mezunu olan Öztürk, Büyükşehir Belediyesi’nde Başkan Menderes Türel’in ilk dönemi 2004-2009 yılları arasında çalışmaya başladı. Büyükşehir’deki ilk dönemde Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı görevine kadar yükselen, ‘Oyuncak Kütüphanesi’ gibi projelere imza atan Öztürk, 2009 seçimlerinde Büyükşehir Belediyesi’nde yaşanan görev değişiminin ardından kurum değiştirdi, Antalya İl Özel İdaresi’ne geçti. Sanem Öztürk, 30 Mart 2014 yerel seçimlerinde Türel’in yeniden belediye başkanı seçilmesiyle Büyükşehir’deki görevine döndü. Türel’in ilk atadığı ekip içinde yer alan Öztürk, Sosyal Hizmetler Daire Başkanı olarak görevlendirildi. Öztürk, vekaleten atandığı genel sekreter yardımcılığı göreviyle birlikte daire başkanlığı görevini şimdilik bir arada yürütürken yerine atandığı İbrahim Evrim ise başkan danışmanı olarak görevlendirildi.

Yeni göreviyle birlikte Büyükşehir Belediye Başkanı Türel’in ‘A Takımı’na giren Öztürk’e, Kültür ve Sosyal İşler, İtfaiye, Sağlık İşleri, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler, Dış İlişkiler, Bilgi İşlem, Muhtarlık İşleri, Kırsal Hizmetler daire başkanlıkları bağlandı.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle