Hoşgeldiniz  

Midyecilere Ortak Operasyon‏

SEMİH KÖKEN | 23 Eylül 2014 | Antalya Haber A- A+

Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Muratpaşa Belediyesi, zabıta ekipleri ortak çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler, Kaleiçi mevkiinde bulunan seyyar midyecilere yönelik çalışma yaptı. Ele geçirilen midyeler, insan sağlığını tehdit ettiği gerekçesiyle imha edildi.

Yeni dönem ile birlikte başlayan Antalya Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri ile Muratpaşa Belediyesi zabıta ekiplerinin ortak çalışmaları devam ediyor. Zabıta ekipleri, son olarak Saat Kulesi, Yat Limanı, Kesik Minare ve Yivli Minare çevresinde seyyar midyecilere yönelik operasyon gerçekleştirdi. Çalışmalara, Antalya Emniyet Müdürlüğü ekipleri de destek verdi.

Ekipler, eğlence mekânları önlerine tezgâh kuran midye satıcılarının tezgâhlarına el koydu. Halk sağlığını tehdit eden ve hijyenik olmayan midye tezgahları, zabıta ekiplerince imha edildi. Antalya Büyükşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü yetkilileri, açıkta yiyecek satışı yapan seyyar satıcılara yönelik kontrollerin sıklaştırılacağı belirtilirken; vatandaşların sağlığını tehdit edecek şekilde açıkta satış yapılmasının önüne geçilmesi için denetimlerin devam edeceği bildirildi.Zabita Midye operasyonu Zabita Midye operasyonu (1) Zabita Midye operasyonu (2)

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle