Hoşgeldiniz  

Küçükköy’de korkulu rüya bitiyor‏

SEMİH KÖKEN | 21 Nisan 2015 | Antalya Haber A- A+

Büyükşehir Belediyesi, kazalara neden olduğu için halkın talebi üzerine yenilediği Korkuteli Küçükköy’deki yol çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Alt yapısıyla birlikte sil baştan ele alınan yolda sıcak asfalt çalışması başladı. Keskin virajları nedeniyle Küçükköy’ün korkulu rüyası haline gelen, birçok kazanın yaşandığı bağlantı yolu, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in talimatıyla yeniden yapılıyor. 7 kilometrelik yolu alt yapısıyla birlikte yeniden ele alan Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı, virajları ortadan kaldırarak, yolu genişletti. Büyükşehir ekipleri, şimdi de yolu en kaliteli sıcak asfaltla kaplıyor.

ASFALT ELMALI PLENTİ’NDEN

Yolu en kısa sürede bitirmek için seferber olan Büyükşehir Belediyesi, 15 kamyon, 3 silindir, 2 freezer makinesi ve 30 personelle gece gündüz çalışıyor. Çalışmaları yerinde inceleyen Büyükşehir Belediyesi İlçeler Koordinatörü İsa Akdemir, “Asfaltı, Elmalı Asfalt Plenti’nden temin ediyoruz. Asfaltın çabuk gelmesi, çalışmaların hızını da artırıyor. Hava şartlarına bağlı olarak günde yaklaşık 600 ton asfalt döküyoruz. Bu yol yaklaşık 3 milyon liraya malolacak. Hedefimiz Antalya’nın tüm yollarını modern hale getirmek” dedi.küçükköy çalışma (2) küçükköy çalışma

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle