Hoşgeldiniz  

Hüsnü Çöllü TURMEPA Başkanı Oldu

SEMİH KÖKEN | 10 Ekim 2014 | Antalya Haber A- A+

Antalya’da 1994 yılında kurulan Turmepa Deniz Temiz Derneği geçen ay yaptığı Olağanüstü Genel Kurul ile yeni yönetimini belirledi. Önceki gün de Yönetim ve Denetim Kurulları toplanarak görev dağılımını gerçekleştirdi ve çalışma programlarını belirleyip, çalışma gruplarını oluşturdu.

Şube Başkanlığı’na Hüsnü Çöllü getirilirken Başkan Yardımcılığına Osman Ayık, Saymanlığa Bekir İnanç Kendiroğlu, Genel Sekreterliğe İzzet Ünlü ve üye olarak da Çetin Osman Budak seçildi. Denetim Kurulu Başkanlığı’na ise Ahmet Yetkin Armağan seçilirken Galip Hakan Külahcı ve Bülent Ecevit üye olarak görev aldı.

Başkan Hüsnü Çöllü, yıllardır Turmepa’nın Antalya Şube Başkanlığı’nı yapan Hasan Akıncıoğlu’na yıllarca üstlendiği görevi için ve katkılarından dolayı teşekkür etti.

Antalya’da denizin kirlenmesine izin vermeyeceklerini bunun için çalışmalara hızla başlayacaklarını belirten Çöllü, şöyle dedi:

“Denizlerimizin ve kıyılarımızın kirlenmesini önlemek, kirlilikle mücadeleyi özendirmek, geliştirmek ve halk katılımını sağlamak gelecek nesillere yaşanabilir sağlıklı bir ortam bırakmak amacıyla Turmepa Antalya Şubesi olarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Üye sayımızı arttırmak istiyoruz. Bireysel ve kurumsal üye kayıtlarımızı başlattık. Tüm Antalyalı’ları denizi sevmeye ve korumaya davet ediyoruz.”

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle