Hoşgeldiniz  

Dolmuştaki Yolculara Bildiri Dağıttılar

Semih Köken | 18 Ağustos 2015 | Antalya Haber A- A+

Ülkü Ocakları Antalya İl Başkanlığı tarafından hazırlanıp Antalya şehir merkezinde dağıtılan “Çözülme Süreci” adlı bildirilerin dağıtımı Konyaaltı’nda devam etti.

Konyaaltı ilçesi Uncalı semtinde oturan Antalya Ülkü Ocakları’na bağlı çoğu lise öğrencisi olan gençler, bozkurt logolu şapkalarıyla kendi mahallelerinde bildiri dağıttılar. Bildiri dağıtımını özveriyle gerçekleştiren gençler, mahallelerinde kurdukları standın önünden geçen yayalara, bisikletlilere, motosikletlilere, araçlara ve hatta dolmuş-otobüslerdeki yolculara bile ellerindeki bildirileri dağıttılar. Dolmuş ve otobüsleri durdurup şoförlerinden müsaade alarak yolcuların arasına girip bildiri dağıtan gençler, yolcular tarafından takdirle karşılandılar. Yolcuların şaşkın ve bi okadar da duygulu bakışları arasında ülke meselelerini ilgilendiren bildirilerini dağıtan gençler, Ülkü Ocakları’nın gençler için en iyi yer olduğunu, gençlerin sokaklarda madde bağımlısı olmaması için her ailenin çocuklarını Ülkü Ocakları’na göndermelerini rica ettiler. Ülkü Ocakları Antalya İl Başkanı Av. Emrah Taşkın’ın da bizzat gelip stantta durması mahalle halkı tarafından takdirle karşılandı.

Bildiride yazanlar konular şu şekilde;

ÇÖZÜLME SÜRECİ

-Şehit haberleri 1 dk. bile ülke gündeminde olmazken Şırnak’ta açılan havalimanına bir bölücünün adı verildi.
-Bizlere miras kalmış mukaddesatımızdan olan andımız kaldırıldı, yetmezmiş gibi üniversite kantininde bayrak asan gençlere soruşturma açıldı.
-Uygur Türkleri lideri Rabia Kadir ve Güney Azerbaycan Türkleri (Kuzey İran) lideri Çağrı Çehreganlı’nın ülkemize girmesine müsaade edilmezken, Türkiye Cumhuriyeti Devletine terörist yaftası vuran Şivan Perver ve Barzani Diyarbakır’da düet yaptı.
-Öğrenci affı kapsamında dağdan inme teröristler üniversitelere doluştu. Vatansever bir öğrenci olan Fırat Çakıroğlu bu soysuzlar tarafından şehit edildi.
-Terörist mezarlığı ve terörist heykeli yapılmasına müsaade edildi. Atatürk büstlerine yüzlerce provakatif eylem düzenlendi. Bu saldırıların failleri hakkında hiçbir hukuki yaptırım uygulanmadı.
-Yurdun muhtelif yerlerinde bölücü terör örgütü mensupları bayrağımızı yaktığında müdahale edilmezken, şehrin göbeğinde ve üniversitelerde örgüt paçavrasını açan hainlere tepki gösteren Türk gençleri gözaltına alındı.
-Çözülüm sürecinde, bebek katili örgütün silah bırakacağı iddaa edildi, tavizler verildi. Fakat bu süreçte hainler daha fazla güçlenme imkânı buldu.
-Halkların kardeşliği, din kardeşliği ve hümanizm kisvesi altında, cennet vatanımızdaki terör odakları şımartılarak, basın, yayın ve sosyal medya tarafından meşrulaştırıldı.
Görmüyor musunuz ? Kulaklarınız mı sağır ? Kalbiniz mi mühürlü ? Diliniz mi lal ?
Yaşanan tüm bu hadiselere rağmen hala tepki göstermiyorsanız, hala bu saçılım yalanını başımıza saranlara ve onlarla flört ederek koalisyon ortağı olmaya heveslenenlere ses etmiyorsanız bilin ki; halk otobüsünde molotofla yakılan Serap Eser’in, İstanbul’un orta yerinde radikal sol grup mensupları tarafından vurulan Burak Can Karamanoğlu’nun, Ege Üniversitesi’nde güpegündüz kahpece bıçaklanan Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun ve aziz şehitlerimizin kanı sizin de ellerinize bulaşmış demektir.!Dolmustaki-Yolculara-Bildiri-Dagittilar-antalya-ulku-ocaklari-2 Dolmustaki-Yolculara-Bildiri-Dagittilar-antalya-ulku-ocaklari-3 Dolmustaki-Yolculara-Bildiri-Dagittilar-antalya-ulku-ocaklari-4 Dolmustaki-Yolculara-Bildiri-Dagittilar-antalya-ulku-ocaklari-5

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle