Hoşgeldiniz  

ÇELİK, “YAPABİLECEKLERİMİZİN SÖZÜNÜ VERİRİZ”‏

SEMİH KÖKEN | 23 Nisan 2015 | Antalya Haber, Siyaset A- A+

Antalya AK Parti Milletvekili Adayı Sena Nur Çelik  Alanya ‘da çalışmalarını sürdürüyor .Sena Nur Çelik ile birlikte seçim çalışmalarına AK Parti Alanya İlçe Teşkilat Başkanı  Mustafa Berberoğlu, Antalya Büyükşehir Belediyesi  Alanya  Koordinatörü Hüseyin Güney, İlçe Kadın Kolları Başkanı Şükran Çalık, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Alaattin Işık ve teşkilat üyeleri eşlik etti.

“BOŞ VAATLERLE HALKIMIZI KANDIRMAYACAĞIZ”

AK Parti Antalya Milletvekili Adayı Sena Nur Çelik, “Önemli olan Sena Nur Çelik değil. Önemli olan AK Parti olarak biz Alanya’ya, Antalya’ya ne yapacağız? Ne projeler yapacağız? Benim mecliste olmam ya da olmamam önemli değil. Muhalefetin boş vaatleri yerine, biz her daim yapabileceklerimizi konuşuyoruz. Ben Alanyalıyım. Alanya dışında olduğumda bile her fırsatta değerlerimizi yaşatmak için çalıştım. Biz parti olarak bu ülkenin kalkınması için var gücümüzle çalışıyoruz, çalışmaya da devam edeceğiz.  Boş vaatlerle halkımızı kandırmayacağız. Biz yapabileceklerimizi konuşuyoruz ve onun sözünü veriyoruz” dedi.

“LAYIK OLUNAN HİZMETLER İÇİN YOLA ÇIKTIK”

İkinci ziyaretini Güzelbağ Mahallesi’ne gerçekleştiren Sena Nur Çelik, burada öncelikle mahalle sakinleriyle beraber gözleme yedi. Milletvekili adayı Sena Nur Çelik, bu güzel kandil gününde sizlerle beraber olmaktan dolayı çok mutluyum. İnşallah çok güzel bir seçim dönemi geçireceğiz. Memleketimden aday olma şansı yakaladığım için çok mutluyum. Bu topraklara layık hizmetleri getirmeye devam etmek için yola çıktık. Sizlere layık olmak için elimizden geleni yapacağız. Sayın bakanımız Lütfi Elvan, hükümetimizin en icraatçı bakanı, onun kaptanlığında çalışacağız. Ulaşımdan sağlığa her türlü sorununuzu çözmek için gece gündüz çalışacağız. Sizin desteğiniz bizim için her şeyden daha önemli, desteğiniz olmazsa hiçbir şey başaramayız. Gelin hep birlikte çalışalım, hep birlikte bu güzel Güzelbağ’ı güzelleştirelim. Bu topraklara layık olduğu hizmetleri  getirelim.” şeklinde konuştu.

“HER TÜRLÜ SORUNU ÇÖZMEK İÇİN ÇALIŞACAĞIZ”

Genç olmasının bir avantaj olduğunu ifade eden AK Parti Antalya Milletvekili Adayı Sena Nur Çelik, her zaman vatandaşların rahatlıkla kendisine ulaşabileceğini dile getirdi. Çelik, “Ben sizin her zaman ulaşabileceğiniz bir kızınız, bir evladınız olmak için buraya geldim. Genç olmamda burada bir avantaj. İnşallah her türlü sıkıntınızı dinleyip, her türlü sorunu çözmek için çalışacağız. Bu toprakları hak ettiği hizmetlere ulaştıracağız. Bütün amacımız bu. Gelirken yolunuzu gördüm. Yolunuzun yüzde 80’i tamamlanmış durumda. Yayla yolunuzun yapımını da programımıza aldık. İnşallah ulaşım ile ilgili bütün sorunlarınızı çözeceğiz. Bunların dışındaki sorunların da hepsinin üzerinde çalışacağız” diye konuştu.

AK Parti Antalya Milletvekili Adayı Sena Nur Çelik, Güzelbağ Mahallesi’nden ayrılmadan önce Güzelbağ İlkokulu öğrencileriyle bir araya gelerek öğrencilerin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı ve öğrencilere çeşitli hediyeler verdi. Sena Nur Çelik, İlkokul öğrencileriyle yakından ilgilendi. AK Parti Antalya Milletvekili Adayı Sena Nur Çelik, daha sonra Bayır mahallesi sakinlerini ziyaret etti. Sena Nur Çelik, Bayır Mahallesi sakinlerinin sorunlarını dinledi ve mahallelilerin yol sorununu gidereceklerini söyledi.sena2 sena3

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle