Hoşgeldiniz  

Belçikalı DJ Dave Davis, EXPO’ya mercan dikti

Semih Köken | 04 Eylül 2015 | Antalya Haber A- A+

Belçikalı DJ, JD Dave Davis, farklı ülkelerde EXPO’lara katıldığını, EXPO 2016 Antalya’nın temasının ‘Çiçek ve Çocuk’ olmasının çok özel olduğunu söyledi. Sergi alanına ‘mercan’ ağacı diken Belçikalı DJ, “23 Nisan 2016’da burada olacağım, buna emin olabilirsiniz, bu büyük sergiyi kaçırmayın” dedi.

**

Konser için Antalya’ya gelen Belçikalı dünyaca ünlü DJ’lerden JD Dave Davis, gelecek yıl 23 Nisan’da kapılarını açacak EXPO 2016 Antalya sergi alanını ziyaret etti. ‘Ünlüler Ormanı’na ağaç dikmeyi kabul eden Belçikalı DJ, EXPO 2016 Antalya Ajansı Genel Sekreter Yardımcısı Mücahit Şengül tarafından karşılandı. Belçikalı DJ’ye 1121 dönüm alanda yapılan projeler hakkında bilgi verildi. ‘Çiçek ve Çocuk’ temasıyla hazırlanan EXPO 2016 Antalya’daki çalışmalara hayran kalan Belçikalı Davis, daha sonra ünlüler ormanına ‘mercan’ ağacı (Erythrina crista-galli) dikti. Ağacın gövdesine isim tabelasını bağlayan Davis, can suyu da verdi.

AÇILIŞI GÖRMEK ÇOK İLGİ ÇEKİCİ OLACAK
“EXPO 2016 Antalya 23 Nisan’da buradayım” diyen Davis, “Bu büyük sergiyi kaçırmayın. Ziyaret edin. Orada olunö diye çağrıda bulunurken, projeyi çok büyük bulduğunu söyledi. Davis, “Farklı ülkelerde açılan EXPO’lara katılmıştım. EXPO’lar her zaman ilginç olur ama bence buradaki daha özel çünkü çiçek ve çocuklar var. Açılışı görmek çok ilgi çekici olacak. Çiçekleri, bahçeleri zaten çok severim bu nedenle alana ağaç diktiğim için de çok mutluyum. Adımı, diktiğim ağacın üzerine yazmanız da beni ayrıca mutlu etti. Çok teşekkür ederim” diye konuştu. Genel Sekreter Yardımcısı Şengül, Davis’e EXPO 2016 Antalya’nın sembol çiçeği şakayık takdim etti ve açılışa davet etti. (DHA)

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle