Hoşgeldiniz  

ASAT’tan hafta sonu tahsilat müjdesi

SEMİH KÖKEN | 31 Mayıs 2014 | Antalya Haber A- A+

Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü merkez binasında hafta sonları da tahsilat veznesini açık bulunduracak. Böylece vatandaşlar, Cumartesi ve Pazar günleri de ödeme yapabilecek.

Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Su ve Atıksu İdaresi (ASAT) Genel Müdürlüğü yeni bir uygulama başlatarak 23 Mayıs 2014 tarihinden itibaren ASAT Merkez Binası’nda bulunan ‘Tahsilat Veznesi’ni Cumartesi ve Pazar günleri de 08.00 ile 16.45 saatleri arasında açık bulunduracak. ASAT bu uygulama ile vatandaşların mesai dışında da ödeme yapabilmesine imkan sağladı.

Bilindiği üzere; 6360 sayılı 14 İlde Büyükşehir Belediyesi ve 27 İlçe kurulması ile bazı ‘Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun’ hükmü gereğince 31.03.2014 tarihinden itibaren ASAT Genel Müdürlüğü’nün hizmet alanı il mülki sınırlarını genişletilerek Antalya’nın bütün köy ve ilçelerinin su ve kanalizasyon işleri ASAT’a devredildi.

ASAT yetkilileri, geçiş çalışmalarının devam ettiğini, sisteme giriş işlemleri tamamlanan Alanya ve Kemer ilçelerinin su fatura tahsilatlarının PTT ve Denizbank Şubeleri’nden yapılmaya başlanıldığını duyurdu. Ayrıca yetkililer isteyen vatandaşların vadesi geçmiş faturalar da dahil merkez ilçelerin yanı sıra Alanya ve Kemer İlçelerine ait su borçlarını da ASAT veznelerinden nakit veya kredi kartı ile ödeyebilecekleri gibi kurumsal internet sayfaları olan www.asat.gov.tr adresinden de kredi kartı ile ödeyebileceklerini vurgulad

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle