Hoşgeldiniz  

Antalya Su ve Işık Gösterisi Büyüledi

Semih Köken | 23 Nisan 2016 | Antalya Haber A- A+

Antalya Su ve Işık Gösterisi Büyüledi

Expo 2016 Antalya, devletin zirvesinin katıldığı törenle açıldı (ek)Expo 2016 Antalya’nın resmi açılış töreni Expo Kongre Merkezi’ndeki konuşmaların ardından alandaki görsel şovla devam etti.

.
Expo 2016 Antalya, devletin zirvesinin katıldığı törenle açıldı

Expo 2016 Antalya’nın resmi açılış töreni Expo Kongre Merkezi’ndeki konuşmaların ardından alandaki görsel şovla devam etti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ve beraberindeki davetliler, su, ışık ve havai fişek gösterilerini Şakayık Terası’ndan izledi. Çocukların dans gösterileri ve Türkiye’nin dört bir yanından kültürel, sanatsal ve yöresel değerlerin sinevizyon gösterisiyle de sunulduğu görkemli açılış töreninde Expo göleti ve Expo kulesi eşliğinde gerçekleştirilen havai fişek gösterisi büyük beğeniyle izlendi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, gösterilerin ardından saat 22.10’da özel uçak ‘ANA’ ile Ankara’ya gitti. Expo 2016 Antalya’nın resmi açılış töreni ve toplu açılışlar dolayısıyla Antalya’da bulunan Erdoğan’ı Antalya Havalimanı’ndan yetkililer uğurladı.

 

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle