Hoşgeldiniz  

Antalya Havalimanı’nda çalışanlar terörü lanetledi

Semih Köken | 11 Eylül 2015 | Antalya Haber A- A+

Antalya Havalimanı’nda Türk Ulaşım-Sen ile Ulaşım-İş Sendikası’na bağlı çalışanlar, düzenledikleri ortak açıklamayla terörü lanetledi.

**

İç Hatlar Personel Girişi önünde ellerinde bayraklarla basın açıklaması yapan yaklaşık 50 kişi çözüm sürecini eleştirdi. Türk Ulaşım Sen ile Ulaşım İş Sendikası temsilcilerinin katıldığı protesto eyleminde basın açıklamasını, Türk Ulaşım Sen Antalya Şube Başkanı Abdullah Erol yaptı. Bölücü terör örgütünün Doğu ve Güneydoğu’da ülkeyi iç savaşa götürecek şartları oluşturma sürecine girdiğini belirten Erol, terör örgütünün bölgede ciddi derecede mühimmat depoladığını ve güvenlik güçleri ile sivil vatandaşları katlettiğini ileri sürdü.

SALDIRILARI NEFRETLE KINIYORUZ
Antalya Şube Başkanı Abdullah Erol, sivil toplum temsilcileri olarak son zamanlarda şiddetini gittikçe artıran terör olayları nedeniyle askere, polise, demiryolu çalışanlarına ve masum vatandaşlara yapılan saldırıların acısını derinden hissettiklerini söyledi. Erol, “Bu saldırıları nefretle kınıyoruz. Tüm halkımızı sağduyuya davet ediyoruz. Birlik olmak, birlikte düşünmek, geleceğimize sahip çıkmak, geleceğimizi birlikte planlamak ve birbirimizi sevmek zorundayız. Sevgiye, barışa, hoşgörüye, kardeşliğe en ihtiyaç duyduğumuz günlerdeyiz. Kardeşlik türkülerinin söylendiği, doğu ile batının kuzey ile güneyin kucaklaştığı bir Türkiye’de yaşamak istiyoruz” diye konuştu. Basın açıklaması olaysız sona erdi. (DHA)

473380c0347bbb12c5038ce1d2490375

b114282e4374a240a3f3a2b443828807

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle