Hoşgeldiniz  

ANET Mezbaha Alanını Satıyor

SEMİH KÖKEN | 20 Nisan 2015 | Antalya Haber, Siyaset A- A+

En Modern Mezbaha Satılıyor

Büyükşehir Belediyesi şirketlerinden ANET A.Ş., yenileyerek sadece Antalya’nın değil Türkiye’nin en modern mezbahalarından bir haline getirdiği  Organize Sanayi Bölgesi’ndeki mezbahayı satıyor. 72 bin metrekare alana sahip mevcut mezbaha alanı için 27 Nisan Pazartesi günü saat 11.00’de ihale yapılacak. İhale için belirlenen muhammen bedel 17 milyon lira.

 

ANET A.Ş. Organize Sanayi Bölgesi 1. kısımda bulunan mezbahayı ihale ile satacak. 22 bin 400 metrekare kapalı toplam 71 bin 529 metrekare alana sahip tesisler, kapalı zarfla teklif alma ve açık artırma usulü yapılacak ihaleyle satışa çıkartılıyor. 27729 ada 13 parselde yer alan tesisler için ihale, 27 Nisan Pazartesi günü saat 11.00’da ANET A.Ş.’nin yönetim binasında yapılacak. Kapalı zarfla verilecek tekliflerin değerlendirilmesinin ardından en yüksek 5 teklifi sunan istekliler arasında açık artırma yapılacak. Muhammen bedeli 17 milyon TL olarak belirlenen taşınmazla ilgili ihalenin geçici teminatı 510 bin lira.

 

İhaleyle ilgilenenler ihale şartnamesini ANET A.Ş.’nin Etiler Mahallesi 829 sokak No: 3 A Plaza adresinde yer alan yönetim binasında çalışma saatleri içerisinde inceleyebilecek. İhaleye teklif verecek olanların, idarece onaylı ihale dokümanı satın alması zorunlu.

 

ANET A.Ş. tarafından yeniden düzenlenen mezbaha Türkiye’nin en modern kesim tesislerinden biri haline getirilmişti. İnsan sağlığı ön plana alınarak planlanan mezbahane kasapların tüm ihtiyaçları düşünülerek hazırlandı.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle