Hoşgeldiniz  

2023’ÜN GÜÇLÜ TÜRKİYE’SİNE ULAŞMAK, DEMOKRASİMİZİ KORUMAK VE YAŞATMAKLA MÜMKÜNDÜR.

Semih Köken | 28 Ekim 2016 | Antalya Haber A- A+

2023’ÜN GÜÇLÜ TÜRKİYE’SİNE ULAŞMAK, DEMOKRASİMİZİ KORUMAK VE YAŞATMAKLA MÜMKÜNDÜR.

2023’ÜN GÜÇLÜ TÜRKİYE’SİNE ULAŞMAK, DEMOKRASİMİZİ KORUMAK VE YAŞATMAKLA MÜMKÜNDÜR.

Milletimizin canı pahasına büyük fedakârlıklarla kurduğu cumhuriyetimiz yine milletimizin iradesiyle korunup yükseltilmeye devam ediyor. Cumhuriyetimizi ilelebet muhafaza etmek her zaman milletimizin adeta birinci vazifesi olmuştur. 15 Temmuz gecesi büyük kahramanlıklarla kazanılmış cumhuriyetimizi milletimiz yine kanıyla, canıyla bir kez daha koruyarak tüm dünyaya büyük bir demokrasi dersi vermiştir.

Biz hiçbir zaman demokrasi ve cumhuriyetimizin değerlerine sözde inanmadık. Milletimize hiçbir zaman sırtımızı dönmedik. Ülkemizin içine girdiği en kritik zamanlarda sandıkla milletimize gittik. Her zaman milli iradeyi hâkim kılarak sözde değil özde demokrasiyi savunduk. Egemenliğin kayıtsız şartsız millete ait olması için, demokrasimizi daha ileriye taşıyacak çalışmaların her zaman içerisinde olduk, olmaya da devam ediyoruz. Partimizin 2023 hedefleri arasında yer alan ileri demokrasi ve dünyada söz sahibi bir ekonomi için dev yatırımlar hükümetlerimiz tarafından hayata geçirilmeye devam ediyor. Cumhuriyetimizi emanet edeceğimiz gençlerimize de güvenimize tam. Bu ülkenin vatanına, bayrağına bağlı evlatları Türkiye’nin gelişmesi, büyümesi ve dünyada söz sahibi bir ülke olması için en üstün vatanseverlik duygularıyla hareket etmektedir. AK Parti olarak bizlerde bu milli şuur çizgisinde olmaya devam edeceğiz. Cumhuriyetimizin 100. Yılına inşallah hep birlikte büyük Türkiye’nin inşasını tamamlayarak gireceğiz.

15 Temmuz hain işgal girişiminde cumhuriyetimizi koruyarak, yaşatılması için kendini meydanlara adayan, demokrasi nöbetleri tutan tüm vatandaşlarımıza bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum. Bu duygu ve düşüncelerle, cumhuriyetimizin kurulmasından bu güne bağımsızlığımız için mücadele eden 15 Temmuz gecesi canlarıyla hain işgale dur diyen şehitlerimize Allahtan rahmet gazilerimize de şükranlarımızı sunuyor. 93.yılında Cumhuriyet Bayramımızı en kalbi duygularımla kutluyorum.

                                                                                                               AK Parti Antalya İl Başkanı

                                                                                                                      Av. Rıza SÜMER

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle