Hoşgeldiniz  

RUSYA’DA ERKEN REZERVASYONLARIN YARISI TÜRKİYE’YE

SEMİH KÖKEN | 19 Ocak 2017 | Turizm A- A+

RUSYA’DA ERKEN REZERVASYONLARIN YARISI TÜRKİYE’YE

Rusya Tur Operatörleri Birliği (ATOR)’dan yapılan açıklamada, Türkiye’de tatile yönelik talebin, 2015’e göre iki kat arttığının belirtildi…

Yeni yıla girerken peş peşe yaşanan olumsuz gelişmeler ve kötü haberlerden sonra Rusya’dan iyi haber geldi.
Rusya’da, erken rezervasyon tatil satışlarının yüzde 50’sinin Türkiye’ye ait olduğu bildirildi.
Rusya Tur Operatörleri Birliği (ATOR) tarafından yapılan açıklamada, ülkedeki tur operatörleri ve acentelerin değerlendirmelerine göre, erken rezervasyon satışlarının yüzde 50’sinin Türkiye’ye yapıldığı belirtildi.
Türkiye’ye yönelik erken rezervasyonların, geçtiğimiz yılın eylül ayında başladığının belirtildiği açıklamada, Rus rublesinin son dönemde değer kazanması ve Türkiye’deki otellerin önemli indirimler yapması sayesinde, Türkiye’nin erken rezervasyonda Rusların ilk tatil seçeneği olduğu kaydedildi.
Türkiye’de tatile yönelik talebin, 2015’e göre iki kat arttığının belirtildiği açıklamada, Yunanistan, Bulgaristan, İspanya ve Rusya’nın diğer şehirlerinin, tatil talebinin diğer yüzde 50’sini oluşturduğu ifade edildi.
Ruslar için Türkiye’deki en gözde tatil destinasyonlarının yine Alanya, Side ve Kemer olduğu belirtilirken, bu bölgelerdeki bazı otellerde indirimlerin yüzde 50’ye kadar yükseldiğine işaret edildi.
 61c4769b-f902-44f6-94bd-ea6d35b6b3e6
Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle