Hoşgeldiniz  

Dünyaca ünlü otelden Afyon’a büyük vefa

Deniz Porsuk | 14 Ocak 2021 | Turizm A- A+

Dünyaca ünlü otelden Afyon’a büyük vefa

NG Hotels bünyesinde Antalya’da hizmet veren NG Phaselis Bay, otel bünyesinde bulunan Türk Restoranı’na Frigya ismini vererek Afyonkarahisar’a vefasını gösterdi.

NG Hotels, Afyonkarahisar’a vefasını çok anlamlı bir şekilde gösterdi.  Grubun Antalya’da bünyesine kattığı NG Phaselis Bay’da bulunan Türk Restoranı’na “Phrygia Restoran” yani Frigya Restoran ismini verdiği ortaya çıktı. Turizmciler bu durumun Afyonkarahisar’ın tanıtımına büyük katkı sunacağını belirterek, şunları söylediler: “Otelin çok sayıda yabancı turiste ev sahipliği yapacağını düşünürsek, buraya gelenlerin Frigya kelimesinin anlamını merak edip araştırmaya başlayacaklar. Bu araştırma sonunda dolaylı olarak Afyonkarahisar ve Frigya Vadileri’ni merak etmeye başlayacaklar.”

“USTA ŞEFLER FRİGYA TÜRK RESTORANINDA”

Otel restoranı şöyle duyurdu: “Günün her anını, bir lezzet deneyimine dönüştürün…Orijinal markalarla zenginleştirilen içecek seçenekleri ve ödüllü şeflerin danışmanlık yaptığı A-La-Carte restoranlardaki ayrıcalıklar da sizi bekliyor. Birbirinden iddialı ve eşsiz 6 A-la-Carte Fine Dining Restoranının yanı sıra, tadını unutamayacağınız Phrygia Restoran, Türk mutfağından eşsiz sunumlarla size keyif dolu bir tatil yaşatacak.Özenle sofralara taşınan lezzetlerin davetkâr kokusu, sizi Phrygia Türk Restoranı’na çağıracak. Türk mutfağının eşsiz tarifleri, özel reçetelerle hazırlanan yemekler ve geniş bir yelpazeye sahip menüsü iştahınızı kabartacak. Üstelik ödüllü şeflerin elinden çıkan tüm bu lezzetlerin tadını, kusursuz bir manzara eşliğinde çıkarabileceksiniz.Türk mutfağının en özel tarifleri, usta şeflerin maharetli dokunuşlarıyla Phrygia Türk restoranında eşsiz bir keyfe dönüşecek.”

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle