Hoşgeldiniz  

Alkoçlar Otelleri Bu Yıl Sezonu Erken Açıyor

Deniz Porsuk | 23 Mart 2017 | Oteller, Turizm A- A+

Alkoçlar Otelleri Bu Yıl Sezonu Erken Açıyor

Alkoçlar Otelleri, sezona iddialı bir giriş yapıyor.

Alkoçlar Otelleri, sezona iddialı bir giriş yapıyor. 2016’da bünyesine dahil olan Thor by Alkoçlar Exclusive Bodrum ve Alkoçlar Exclusive Kemer ile misafir memnuniyetini yüzde 100’e taşımayı hedeflerken, Exclusive hizmet kalitesi ile de misafirlerine unutulmaz deneyimler yaşatmayı amaçlıyor.

Ege ve Akdeniz‘in kalbinde yer alan 5 farklı sahil oteli, 60 yılı aşan otelcilik deneyimi ve tamamen yerli sermaye ile hizmet veren Alkoçlar Otelleri bu yıl da tatilcilerin ilk tercihlerinden biri olmaya aday. Exclusive Oteller de dahil olmak üzere baharı erkenden karşıladıklarını, nisan ayında tüm tesislerin açık olacağını da ifade eden Alkoçlar Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Gülşah Alkoçlar sözlerine şu şekilde devam etti:

“Baharın gelişi ve hem iç hem de dış pazarda misafirlerden gelen talepler doğrultusunda sezona erkenden başlayacağız. Exclusive markamız ile geçtiğimiz dönemlere göre hem misafir memnuniyetinde hem de misafir sayısında yoğun artış yaşadık. Özellikle misafir talepleri doğrultusunda otellerimizde yaptığımız iyileştirmeler ve yenilikler de emeğimizin karşılığını almamızda önemli rol oynadı. Bu yıl gelen misafir talepleri doğrultusunda da sezonu erken açarak hem misafirlerimize verdiğimiz değeri ve önemi gösteriyoruz, hem de misafirlerimize uzun tatil seçenekleri sunuyoruz” dedi.

“Rus turistlerde rekor sayıda giriş bekliyoruz”

Rus turistlerde rekor sayıda giriş beklediklerini de dile getiren Alkoçlar, “Rusya ile gün geçtikçe sağlamlaşan ikili ilişkiler neticesinde, Rusya‘dan gelecek turist sayısında rekor düzeyde artış bekliyoruz. Geçen yıllarda yaşanan yabancı turist sayısındaki düşüş, bu yıl rekor düzeyde artacağını beklediğimiz Rus turistlerin gelişi ile kapanacak. İlerleyen günlerde buna benzer güzel gelişmeleri hep birlikte göreceğiz. Bu güzel haberlerle birlikte ülkemize ve ülkemiz turizmcilerine yoğun bir sezon diliyorum” şeklinde konuştu.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle