Hoşgeldiniz  

Yeni Kemer Kaymakamı Yücel Gemici göreve başladı.

Deniz Porsuk | 11 Ocak 2021 | Kemer Güncel, Siyaset A- A+

Yeni Kemer Kaymakamı Yücel Gemici göreve başladı.

Yeni Kemer Kaymakamı Yücel Gemici göreve başladı.

İzmir’in Urla Kaymakamı ve Urla Belediyesi kayyumu Önder Can’ın İçişleri Bakanlığı tarafından görevden alınmasının ardından Kemer Kaymakamı Murtaza Dayanç, Urla Kaymakamlığı’na atandı. Dayanç’ın yerine ise Aydın Vali Yardımcısı ve Köşk Kaymakam vekili Yücel Gemici’nin atandığı öğrenildi.

Kaymakam Yücel Gemici “Kıymetli Kemerli Hemşehrilerim,

İçişleri Bakanlığımızın tensipleriyle, Ülkemizin en güzel İlçelerinden biri olan Kemer’de 10.01.2021 tarihinde Kemer Kaymakamı olarak görevime başlamış bulunuyorum. Bu görevde sizlere hizmet etme fırsatına sahip olmanın mutluluğu içerisinde, tüm Kemer halkını sevgi ve saygıyla selamlıyorum.

Şüphesiz, Mülki idare amiri olarak bizlerin en öncelikli ve temel görevi; vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğinin, toplumun huzur ve emniyetinin sağlanmasıdır. Bununla birlikte, eğitimden sağlığa, tarımdan sanayiye, ticaretten turizme kadar her alanda ilçemizi bir adım daha ileriye taşıyabilmenin, en iyi şekilde tanıtıp temsil edebilmenin mücadelesini hep birlikte vereceğiz. Bu doğrultuda atacağımız her adımda değerli Kemerli hemşerilerimin, kamu kurum ve kuruluşları ile tüm sivil toplum kuruluşlarının destek ve katkılarını bizden esirgemeyeceklerine inanıyorum.

Bu vesileyle Ülkemiz için canlarını feda eden bütün Şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, Gazilerimizi şükran ve minnetle anıyor, siz değerli hemşehrilerimize sağlık, mutluluk ve huzur dolu günler diliyorum.

Yücel GEMİCİ

Kaymakam ” dedi

 

Yücel Gemici Kimdir? –

Yücel Gemici Hayatı ve Biyografisi

1972 de Yalvaç’ta doğdu.

İlk, orta ve lise eğitimini aynı yerde tamamladıktan sonra 1989 yılında kayıt olduğu Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 1994 yılında mezun oldu.

 

1996 yılında Isparta Kaymakam adayı olarak başladığı mülki idare mesleğinde sırayla Kavak-SAMSUN, Akışla-KAYSERİ, Damal-ARDAHAN, Çardak-DENİZLİ, Nusaybin-MARDİN, Köyceğiz-MUĞLA Kaymakamlıklarında görev yaptı.

 

19.07.2013 tarih ve 2013/463 sayılı Müşterek Kararname ile Ilgın Kaymakamlığına atanarak 28.08.2013 tarihinde görevine başlamıştır.

 

Köyceğiz Kaymakamı , 31.07.2010 tarih ve 2010/504 sayılı Müşterek Kararname ile Köyceğiz Kaymakamlığına atanarak 11.08.2010 tarihinde görevine başlamıştı.

Nusaybin eski Kaymakamlarından Yüce Gemici, Aydın Vali Yardımcılığına atandı.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle