Hoşgeldiniz  

Hüseyin Baraner siyasete soyundu

SEMİH KÖKEN | 10 Ekim 2020 | Siyaset A- A+

Hüseyin Baraner siyasete soyundu

Aslen Çanakkaleli olan ancak Antalya’da ve yurt dışında da yaşamını sürdüren turizm sektörünün tanınmış ismi Hüseyin BaranerMuharrem İnce’nin yurt gezilerine katılarak, siyasi çalışmalarını destek veriyor. Muharrem İnce’nin Konya gezisinde de yerini alan Hüseyin Baraner, siyasete bir hayli ısınmış gibi gözüküyor.

Hüseyin Baraner paylaştı: 7 Ekim 2020 Çarşamba

‘DEPOYU KENDİMİZ DOLDURUYORUZ’

Konya’da kalabalık bir gruba seslenen Muharrem İnce daha sonra kentte tur atarak esnafla ve vatandaşlarla buluştu. Bu buluşmalar sırasında, ‘Memleket hareketini kimin finanse ettiği’ yönündeki bir soruyu da cevaplayan Muharrem İnce, “”İmece usulü her birimiz sırayla otobüsün deposunu dolduruyoruz. Emek harcıyoruz, biz para harcamıyoruz. Zenginler kulübü de değiliz. Yardımlaşan, imece usulüyle bunu çözmeye çalışan gönüllüleriz. Her seçiş, bir vazgeçiştir. Biz rahatı seçmedik. Biz zoru seçtik” dedi.

‘EN BÜYÜĞÜMÜZ HÜSEYİN ABİ’

Bu arada genç bir grupla çalışmalarını sürdürdüklerini söyleyen Muharrem İnce, “En küçüğümüz 18 yaşında, en büyüğümüz de Hüseyin (Baraner) Abi. Hepsi mesleğinde uzman insanlar” diye konuştu.İşte Muharrem İnce’nin, Hüseyin Baraner’in de katıldığı Konya’daki gezisinden görüntüler;

534 Kez Görüntülendi.
Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle