Hoşgeldiniz  

SEVGİLİ KEMER’Lİ HEMŞEHRİLERİM

Deniz Porsuk | 18 Kasım 2020 | Kemer Güncel, Siyaset A- A+

SEVGİLİ KEMER’Lİ HEMŞEHRİLERİM

SEVGİLİ KEMER’Lİ HEMŞEHRİLERİM

Geçtiğimiz hafta bazı basın yayın organlarında Kemerspor2003 (Tekirovaspor) kulübü ile ilgili hakkımda çıkan “Kurucu Onursal Başkan Yusuf Üras Kulübe neden sahip çıkmıyor.” haberleri sonrası bir açıklama lüzumu doğmutur.

Uzun süredir Kemer’imizin değeri olan Kemerspor2003 (Tekirovapor) kulübümüzü takip ediyorum. Geçtiğimiz yıl Pandemi nedeniyle yapılan düzenleme ile takım 3. ligde kalmıştı. Bu sene ise, alınan kötü sonuçlar nedeniyle ligin henüz başındayken, başkan tarafından takımı ligden çekecekleri yönünde yapılan açıklamayı çok manidar buluyorum.

Kemerspor başkanı Ahmet Öncelik tarafından yapılan açıklama sonrası bizde bir basın açıklaması yapacağımızı duyurmuştuk. Takımın tekrar maçlarına devam ettiğini görünce baktık ki, oyun içinde oyun oynanmaya devam ediliyor, kimseden ses çıkmıyor, hiç kimse dürüst ve şaffaf davranılmıyor, yardım edeceklerden yardım isteneceği yerde şov peşinde koşulduğu izlenimine vardım. Yönetim Kurulu üyesi olan ve istifa ettiğini açıklayan Tosun Ülge’nin de dediği gibi başkan Ahmet Öncelik tarafından kulübün satılmasının kılıfı hazırlanıyor olabilir.

Kemerspor2003 (Tekirovaspor) kulübünün takipçisi olmaya devam edeceğiz. Kemerspor2003 (Tekirovaspor) kulübü ile ilgili yazı dizimizi her hafta sizlerle paylaşmaya çalışacağım.

Kemer için irtibatı koparmayalım

Yusuf ÜRAS

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle