Hoşgeldiniz  

KEMERİN EN GÜZEL PLAJI RANTTA KURBAN EDİLİYOR

Deniz Porsuk | 10 Ocak 2021 | Kemer Güncel, Siyaset A- A+

KEMERİN EN GÜZEL PLAJI RANTTA KURBAN EDİLİYOR

Göreve geldiği günden bu yana proje proje diye kendini yırtan Kemer Belediye Başkanı Necati Hoca bu kezde türkiç otel önünü ve sahile inen yolları kazıp yıkmaya başladı.

Dünya Plaj voleybol  müsabakasının da yapıldığı 155 plajı olarak bilinen yere Kemer Belediyesi   sahil projesi adı altında 2 restorant ve büfe koyarak rantta kapı açıyor.

Bunların tam tersini iddia eden Hoca bakın neler dedi…

Başkan Topaloğlu: Kemer’e renk katacak bir proje

 

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Atatürk Parkında yapımı devam eden çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Topaloğlu’na, inceleme sırasında Başkan Yardımcısı Emin Gül de eşlik etti.

Başkan Topaloğlu: Kemer'e renk katacak bir proje

Haber merkezimize gelen Antalya haberine göre, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, çalışmalarda artık sona gelindiğini ve Kemer halkına yakışan bir hizmeti kazandırmak için gün saydıklarını söyledi. Kemer’in çehresini değiştirecek ve ilçeye gelen misafirlere ayrı bir görsellik sunacaklarını anlatan Başkan Topaloğlu, “Atatürk parkındaki projemiz Kemer’e renk katacak. Çalışmalar hızla devam ediyor. Sona yaklaşılıyor. Kısa süre içerisinde halkımıza görsel anlamda güzel bir sosyal alan kazandıracağız. Pandemiye rağmen yatırımlarımız hız kesmeden devam edecek. Kemer halkı bize güvenmeye devam etsin. Her şey Kemer için.” diye konuştu.

Atatürk Parkı projesi tamamlandıktan sonra parkın içerisinde kafe, ters ev, yürüyüş yolu, kitap okuma alanları, dinlenme yerleri, iki adet çelik köprü, aydınlatma sosyal donatılar yer alacak.

Başkan Topaloğlu ve Başkan Yardımcısı Emin Gül, daha sonra Mustafa Ertuğrul Aker Parkındaki yeniden düzenleme çalışmalarını yerinde inceledi. Çalışmalar kapsamında, park içerisindeki kafe sahile daha yakın olacak şekilde düzenlenecek. İki adet restoranın da yer alacağı düzenleme çalışmalarında, parkta kullanılacak malzemelerin tamamının belediyeye ait tesislerde üretileceği bildirildi.

 

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle