Hoşgeldiniz  

Kemer de ‘’İstiklal Marşımızı Birlikte Söylüyoruz’’ etkinliği yapıldı.

Deniz Porsuk | 11 Ocak 2021 | Kemer Güncel, Siyaset A- A+

Kemer de ‘’İstiklal Marşımızı Birlikte Söylüyoruz’’ etkinliği yapıldı.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından tüm Türkiye’de 11.01.2021 Pazartesi günü Saat 10:00’da ‘’İstiklal Marşımızı Birlikte Söylüyoruz’’ etkinliği yapıldı.

Bu kapsamda Kemer Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı tüm okullarda 11.01.2021 Pazartesi günü Saat 10:00’da İstiklal Marşı yankılandı. İlçede düzenlenen törenlerden bir tanesi olan İlçemiz Mustafa Rüştü Tuncer İlkokulu bünyesindeki programa İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf TEKDEMİR, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Erdem CAN ve Yalçın SEYRAN, Ak Parti Kemer İlçe Başkanı İsmail Selami MİNTA, Milliyetçi Hareket Partisi Kemer İlçe Başkanı Hüseyin KARA, Okul Yöneticileri, Personelleri ve çalışanları katıldı.

İstiklal Marşının söylenmeye başlaması ile okula komşu olan binaların balkon ve pencerelerinden vatandaşların ve öğrencilerin marşımıza eşlik ettikleri görüldü. Tören sonrası konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf TEKDEMİR, Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya SELÇUK’un talimatı ile tüm Türkiye’de olduğu gibi Kemer ilçemizde de tüm okullarda İstiklal Marşını yankılandırdıklarını belirterek, Milli şuur ve İnanç kaynağı olan İstiklal Marşını en kısa zamanda tüm okullarımızda öğrencilerimizle birlikte okumak istediklerini ifade etti.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle