KEMER BELEDİYESİNE İCRA ŞOKU

01 Eylül 2020 Salı, 15:33

Kemer Belediyesinde  geçtiğimiz hafta sonu icra şoku yaşandı.

Sen Ben yok biz varız diyerek yerel seçimler iktidar koltuğuna oturan Necati Hoca ve avenelerinin yaptıkları bir bir ortaya çıkmaya devam ediyor.

Pazar yerinde yaşanan rezaletlerden sonra Bir meclis üyesinin borcu  yüzünden Kemer Belediyesi ve Meclis üyelerine icra emri geldi.

Çavuşoğlu Çanta Sanayi ltd Şti. Vekili  AV.Hakan Sönmez Tarafından  Meclis Üyesi Ferhan FİDAN a ait borcun ödenmemesi üzerine icra takibi başlatıldı.Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu  hariç 14 meclis üyesine  Kemer İcra dairesinden gönderilen evrakta 29.945 tl alacağın tahsili veya alacağı varsa kesilmesinin istendiği 7 gün içinde cevap verilmediğinde  bu kişilerinde borçlanacağı bildirildi.

Kemer Belediyesi tarihinde böyle bir  REZALET in yaşanmadığını bildiren yetkililer , daha başka neleri çıkacak  bu adamların diye sitem ettiler.

Konu ile ilgili evrakları alan meclis üyeleri bu olay karşısında ŞOK oldular.

MECLİS ÜYELERİ İCRA YA GİTTİ

Meclis üyesi Ferhan fidan yüzünden icralık olan Kemer Belediye Meclis Üyeleri  tahahütlü evrakları alır almaz önce Belediye ye sonra da icra dairesine koşarak sözü geçen kişi ile hiç bir alacak vereceklerinin olmadığı konusunda evrak imzaladılar.

Konu Hakkında Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu nun her zaman olduğu gibi haberinin  olmadığı bilinse de  ilk meclis toplantısında bu konunun açıklanması bekleniyor.