DAKAPO YU NECATİ BAŞKAN MI KORUYOR

29 Temmuz 2020 Çarşamba, 17:30

Önceki gün yaptığımız haberin hemen arkasından Kemer Kaymakamlığı ve Kemer Emniyet teşkilatı harekete geçerek gerekli işlemleri yapmasına rağmen Kemer Belediyesi Buradan zabıtasını çekmiş durumda

ACABA BAŞKAN DAKAPO YU MU KORUYOR SORUSU AKLA GELİYOR

Her yaptığımız haberin ses getirmesini yediremeyen Topaloğlu ve ekibi kaş yapalım derken göz çıkartmaya devam ediyor.Yapılan şikayetleri kamu oyuna taşıyıp halktan aldığımız destekle olayların üstüne giderken  sık sık Dakapo ya gelerek yemek yiyen başkan ve aveneleri Dakapoyu korumaya aldıkları öne  sürülüyor.Çok yüksek ses ve aşırı fiyatlar yüzünden sık sık şikayet edilen iş yeri hakkında hiç bir işlem yapmayan zabıta müdürlüğü dikkatlerı üzerine çekiyor. Bununla da yetinmeyen Belediye Başkanı Topaloğlu Ayışığında görev yapan zabıtaları da buradan çekerek  o işletmelerin  tarafında yer aldıkları iddia ediliyor.

Kemerin dünyaca ünlü koyu AYIŞIĞI  Parkında gün geçtikçe olaylar artarak devam ediyor.

Kemerin en güzel plajı olan Ayışığı parkının girişinde yer alan DAKAPO Beach te her geçen gün bir olay yaşanıyor.

SAHİL KUMSALINA BETON DÖKÜP PLATFORM YAPTILAR.

Ayışığı sahilinde kumsal alana beton dökerek platform yapmaktan bile kaçınmayan kıyı kenar kanunun yok sayan bir zihniyet Kemeri teslim almış görünüyor. Doğal sit alanı olan bölgede ormandan milli parklardan izin alınmadan çivi bile çakılmazken buraya kim yol veriyor.

SOSYAL MESAFE VE PANDEMİ KURALLARINA UYAN YOK

Retrobüs ile nostalji yolculuğu!

17 Temmuz Retrobüs konserinden eğlenceli anlar! #dakapokemer #retrobüs #konser #dakapobeach #kemer #antalya #tbt

Dakapo Beach Club Kemer Official paylaştı: 23 Temmuz 2020 Perşembe

Kıyı kenar kanunu hiçe sayarak havlusuyla gelmiş vatandaşa dayak atmaktan çekinmeyen DAKAPO çalışanları  denizin içine kadar masa atmaktan ve yatak koymaktan kendilerini alamıyorlar .”BİZ BURAYI KİRALIDIK HERŞEYİ YAPARIZ”   diyerek kaba kuvvet bile kullanmaktan çekinmeyenler  akşam saatlerinden sonra kurdukları platformla yüksek sesle diskoya dönüşüyorlar.

Sosyal mesafeyi yok sayarak kuçak kucağa insanları oturtanlar hırsları yüzünden başlarına gelecek olan CORONA virüsüne bile kafa tutacaklar sanırız.

ZABITALAR NEDEN KONTROL ETMİYOR

YÜKSEK FİYATLARLA LOCA PAZARLANIYOR KIYI ŞERİDİNDE

KEMERDE BUNLARI KİM KORUYOR

Vatandaşın cafesi ni günde üç defa denetleyenler her nedense Dakopoyu neden görmüyorlar. Doğal sit alanı olan bölgede  izin alınmadan çivi bile çakılmazken Dakapo Beach e  herşeyi nasıl mubah görüyorlar.

YÜKSEK FİYATLAR GECE AŞIRI SES

Kumsalda denize girmek isteyen vatandaşları kovan ve engelleyenler sit alanı olan bölgede gece  yarısı 03:00 a kadar müzık yapıyorlar.

Kimse bunu neden görmüyor.En geç  24:00 da kapanmaları gereken müzikli  işyerlerini kimse neden denetlemiyor.