Hoşgeldiniz  

Yalçı yolu yenilendi

Deniz Porsuk | 05 Ekim 2017 | Antalya Haber, Gündem, Yaşam A- A+

Yalçı yolu yenilendi

ANTALYA Büyükşehir Belediyesi kırsal alan ekipleri geçen yıl genişletme çalışması yapılan Kuşyuvası Yalçı bağlantı yolunu sathi asfaltla kapladı.

Alanya merkez ve Dim Vadisi’nde yaşayan halkın Kuşyuvası üzerinden yaylaya gitmek için kullandığı alternatif yollardan biri olan Kuşyuvası ile Yalçı arasındaki yolun 2 kilometrelik bölümü geçtiğimiz yılın sonlarında genişletilerek, güvenli hale getirilmişti. Kısa bir süre önce altyapısı tamamlanan yolun asfalt çalışmaları da yapılarak yol trafiğe açıldı. Böylece Dim Vadisi üzerinden yaylaya gidip gelen vatandaşlar çok daha rahat ve güvenli şekilde seyahat edebilecek.

HALKIMIZ RAHAT EDECEK

Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, “Gümüşkavak ve Yalçı yolunu kullanarak yaylaya giden çok sayıda vatandaşımız var. Bölge sakinlerinin talebi üzerine geçen yıl her iki mahalleden geçen yolu genişlettik. Bir süre önce Gümüşkavak yolunu asfaltlayarak hizmete açmıştık. Şimdi de Yalçı Mahallesi yolunu asfaltladık. Bölge halkı artık daha rahat seyahat edebilecek. Mahalle sakinlerine ve Alanyamıza hayırlı olsun” dedi.

FOTOĞRAFLI

DHA-Bölge – Türkiye-Antalya – ANTALYA

Foto 1 indir

indir

Foto 2 indir

ANTALYA BUYUKSEHIR BELEDIYESI KIRSAL ALAN EKIPLERI GECEN YIL GENISLETME CALISMASI YAPILAN KUSYUVASI YALCI BAGLANTI YOLUNU SATHI ASFALTLA KAPLADI.(FOTO:ANTALYA-DHA)
indir

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle