Hoşgeldiniz  

Tahtalı’ya öğrenci akını

SEMİH KÖKEN | 04 Şubat 2019 | Gündem, Kemer Güncel, Siyaset, Yaşam A- A+

Tahtalı’ya öğrenci akını

Kemer Belediyesi’nin öğrencilere yarı yıl tatili hediyesi olarak düzenlediği teleferikle Tahtalı Dağı gezileri yoğun ilgi gördü. Geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirilen son geziye katılan 1516 öğrenci ile velisi Kemer’in zirvesinde kar keyfi yaşadı.

Kemer Belediyesi’nin ilçedeki tüm anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise öğrencileri ile velilerine yönelik olarak 21 Ocak- 3 Şubat tarihleri arasında düzenlediği, Olimpos Teleferik ile Tahtalı Dağı gezileri yoğun ilgi gördü. Geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirilen  son  geziye katılan  1516 veli ve öğrenci Tahtalı Dağı’nda gönüllerince eğlenme fırsatı buldu.

KEMERLİLERDEN GÜL’E TEŞEKKÜR

Servisle mahallelerinden alındıktan sonra teleferik ile Tahtalı Dağı’na ulaştırılan öğrenciler ve velileri; kartopu oynadı, karda kaydı ve kardan adam yaptılar. Çoğu ilk kez Tahtalı Dağı’na çıktıklarını ve ilk kez kar gördüklerini söyleyen öğrenciler ile velileri, “Yarıyıl tatilinde çok güzel vakit geçirdik. Kemer Belediyesi’ne ve Başkanımız Mustafa Gül’e teşekkür ediyoruz” dediler.

“ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR DİLİYORUM”

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül ise, “Öğrencilerimizin başarılarını teşvik için sömestir tatilinde Kemer ilçemizin zirvesine gezi düzenledik. Öğrencilerimizin burada güzel vakit geçirmesi bizi de çok mutlu etti. Eğitime her zaman destek olduk ve bundan sonra da destek olmaya devam edeceğiz. Etkinliğimize katılan herkese çok teşekkür ediyor ve  tüm öğrencilerimize ikinci dönemde başarılar diliyorum” diye konuştu.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle