Hoşgeldiniz  

Rektörle öğrencisi arasında esprili ‘vize’ diyalogu

Deniz Porsuk | 10 Ekim 2017 | Antalya Haber, Gündem, Yaşam A- A+

Rektörle öğrencisi arasında esprili ‘vize’ diyalogu

AKDENİZ Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal’ın, bir öğrencisinin ABD’nin vize başvurularını askıya almasıyla ilgili esprili talebine verdiği yanıt, sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Rektör Prof. Dr. Mustafa Ünal ile bir öğrencisi arasında, ABD’nin Türkiye’den vize başvurularını askıya almasıyla ilgili güldüren bir diyalog yaşandı. Öğrenci, Rektör Prof. Dr. Ünal’a esprili tweet atarak, ‘Hocam, ABD hazır vizeleri süresiz kaldırmışken siz de kaldırsanız nasıl olur?’ diye sordu. Rektör Ünal da öğrencisine esprili bir yanıt vererek, ‘Yalnız ABD, Anabilim Dalı anlamına gelmiyor Mustafa’ diye yazdı.

Prof. Dr. Ünal ve öğrencisi arasındaki diyalog, çok sayıda beğeni ve yorum aldı. Yorumlarda ‘Son yüzyılın en iyi tweeti’, ‘Harikasınız’, ‘Yılın tweeti olabilir bu’ gibi değerlendirmeler yapıldı.

FOTOĞRAFLI

DHA-Genel – Türkiye-Antalya – Mehmet ÇINAR

Foto 1 indir

AKDENIZ UNIVERSITESI REKTORU PROF. DR. MUSTAFA UNAL, BIR OGRENCISININ ABD'NIN VIZE BASVURULARINI ASKIYA ALMASIYLA ILGILI ESPRILI TALEBINE VERDIGI YANITLA SOSYAL MEDYADA YINE OLAY OLDU. (FOTO:ANTALYA-DHA)
indir

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle