Hoşgeldiniz  

Polisin Durdurduğu Kadınlar Neye Uğradığını Şaşırdı

Deniz Porsuk | 08 Mart 2017 | Antalya Haber, Gündem A- A+

Polisin Durdurduğu Kadınlar Neye Uğradığını Şaşırdı

Antalya’da 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla polisin çiçek vermek için durdurduğu kadın sürücüler önce radara girdiklerini zannetti.

Polisin Durdurduğu Kadınlar Neye Uğradığını Şaşırdı, System.String[]
Antalya’da 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla polisin çiçek vermek için durdurduğu kadın sürücüler önce radara girdiklerini zannetti. Şoku atlatan kadın sürücüler polisin verdiği karanfil karşısında şaşkınlıklarını gizleyemedi ve trafik ekiplerine sarılıp teşekkür etti.

Antalya Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, Konyaaltı Caddesi üzerinde yaptıkları trafik uygulaması sırasında kadın sürücülere, yayalara ve toplu taşımadaki yolculara 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla karanfil hediye etti. Yaya öncelikli caddede kontrol esnasında durdurulan kadın sürücüler, ilk etapta radara girdiğini zannetti. Trafik ekiplerinin karanfil uzatmasıyla şaşıran kadın sürücüler, mutluluklarını polise sarılıp öperek gösterdi.

Yolcu ve yayaları da unutmadılar

Trafik Denetleme Şube Müdürü Mustafa Sincanlıoğlu’nun da katıldığı etkinlikte ekipler kadın yolcu ve yayaları da unutmadı. Yaya öncelikli caddede yolda yürüyen, karşıdan karşıya geçen yayalara karanfil veren ekipler, tramvay ve halk otobüslerini de durdurarak içerisindeki kadın yolculara da yine karanfil hediye ederek Dünya Kadınlar Günlerini kutladı

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle