PİZZALAR BAŞKAN GÜL’DEN

07 Kasım 2017 Salı, 10:45

Kemer Belediyesi’nden sosyal belediyecilik adına yeni bir hizmet daha

 

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Kemer’deki tüm anaokulu 
öğrencilerine elleriyle pizza ikram ediyor.

Her eğitim yılında 5’inci sınıf öğrencilerine tablet, 6 sınıf öğrencilerine bisiklet dağıtan ve okulların altyapı, bahçe düzenlemesi ve temizlik gibi ihtiyaçlarını karşılayan Kemer Belediyesi, bu kez ilçedeki anaokulu öğrencilerine pizza ikram ediyor.

BAŞKAN GÜL BİZZAT KATILIYOR
Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül; Gülçin Ersoy Anaokulu’nun 70 öğrencisine, Ahu Uysal Anaokulu’nun 86 öğrencisine, Göynük Atatürk İlkokulu Ana Sınıfı’nın 60
öğrencisine, Kemer Merkez Anaokulu’nun 160 öğrencisine elleriyle pizza ikram etti. Başkan Gül’ün pizza ikramları; hafta boyunca Arslanbucak Anaokulu, Tekirova Halit Narin Anaokulu, Ulupınar Çıralı İlkokulu Ana Sınıfı, Şeker İlkokulu Ana Sınıfı, Silkar İlkokulu Ana Sınıfı, Beldibi İlkokulu Ana Sınıfı, Beycik İlkokulu Ana Sınıfı ve Kemer METEM Ana Sınıfı’nda devam edecek.

12 OKULDA 1.100 PİZZA
Toplamda 12 okulda 1.100 adet pizza dağıtımı yapacaklarını kaydeden Kemer Belediye Başkanı Başkanı Mustafa Gül, “Pizza ikramını yaptığımız miniklerimizin gözlerindeki mutluluğu gördükçe biz de mutlu oluyoruz. Eğitime her alanda destek olmaya devam edeceğiz. İlçemizdeki tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum” diye konuştu.

Haber Sistemi Tasarım ve Programlama: Moradam SEO