Hoşgeldiniz  

Öldürdüğü eşine cinayeyet sonrası ‘bebiş’ yazılı mesaj atmış

Deniz Porsuk | 27 Ocak 2017 | Gündem A- A+

Öldürdüğü eşine cinayeyet sonrası ‘bebiş’ yazılı mesaj atmış

ANTALYA’da annesi için 4 bin lira kredi çektiği gerekçesiyle eşi 28 yaşındaki Fatma Kızılçelik’i öldürdüğü ileri sürülen 32 yaşındaki Osman Kızılçelik’in, cinayeti işledikten sonra öldürdüğü eşine ‘bebiş’ yazılı mesaj gönderdiği öne sürüldü.

Antalya’da bir giyim mağazasında tezgahtar olarak çalışan Fatma Kızılçelik’in öldürülmesiyle ilgili eşi Osman Kızılçelik’in tutuklu yargılandığı davaya Antalya 5’inci Ağır Ceza Mahkemesi’nde devam edildi. Fatma Kızılçelik’in annesi Selma Taşkıran’a 4 bin lira kredi çektiği için çıkan tartışma sonucu cinayeti işlediği iddia edilen Osman Kızılçelik ifadesinde olay günü eşinin kendisine ‘Seni aldatıyorum’ dediğini, hakaretlerine dayanamayıp daha fazla dinlememek için ağzını ve burnunu kapattığını ileri sürdü. Sanık Osman Kızılçelik, şunları söyledi:

“Ben 7 yıllık evliliğimiz boyunca eşim Fatma’ya ve yakınlarına herhangi bir saygısızlık yapmadım. Eşimi yoktan sebeple veya para sebebiyle öldürmem mümkün değildir. Ayrıca eylemi planlamış olsam, günlük hayatına devam edip kiralarımı ödemezdim. Alacaklarımın peşine düşmezdim.”

Duruşma, eksikliklerin giderilmesi için ertelendi.

‘BEBİŞ’ MESAJI

Duruşma sonrası açıklama yapan öldürülen Fatma Kızılçelik’in annesi Selma Taşkıran’ın avukatlarından Aylin Onursev, sanığın haksız tahrik indirimi alabilmek için çaba gösterdiğini ileri sürdü. Cinayetin tasarlanarak işlendiğini ileri süren Aylin Onursev, şunları söyledi:

 

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle