Hoşgeldiniz  

Muratpaşa’dan kurban satış ve kesim alanları

Deniz Porsuk | 28 Ağustos 2017 | Antalya Haber, Gündem, Yaşam A- A+

Muratpaşa’dan kurban satış ve kesim alanları

MURATPAŞA Belediyesi’nin kurbanlık hayvan satış noktaları hazırlandı. ATSO karşısı ve Çallı’da Akdeniz Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu arkasındaki alanda kurbanlık hayvan satışları sürüyor.

 

Muratpaşa Belediyesi, belirlenen kurban satış ve kesim yerlerini, havyan satıcıları ve kurbanlık hayvan alacak vatandaşlar için düzenledi. Kurbanlık hayvan satıcıları hayvanlarını, Topçular Mahallesi Gazi Bulvarı Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) karşısı ile Çallı’daki Akdeniz Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu arkasında belirlenen iki alana getirdi. Bu alanlarda tuvalet, duş, otopark ve mescit hizmetleri de sunuluyor.

 

RANDEVULU KESİM

 

444 80 07 numaralı Turunç Masa Çağrı Merkezi’nden randevu alan vatandaşlar, kurbanlık hayvanlarını bu iki alanda ücretsiz kestirebilecek. Randevu almayan vatandaşlar bu alanlarda ücretsiz kesim yaptıramayacak. Cumhuriyet, Konuksever ve Çağlayan mahalleleri kapalı pazarları da vatandaşların kendileri kesim yapabilsin diye düzenlendi. Bu üç pazar alanında vatandaşlar, kurbanlık hayvanları kendileri kesebilecek.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle