Hoşgeldiniz  

KEMER SAHİLLERİ PIRIL PIRIL

Deniz Porsuk | 18 Temmuz 2017 | Antalya Haber, Gündem, Kemer Güncel, Yaşam A- A+

KEMER SAHİLLERİ PIRIL PIRIL

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar, okyanus, açık hava ve doğa

Özellikle hafta sonlarında piknikçilerin akın ettiği Kemer sahilleri ve piknik alanlarında temizlik çalışmaları yoğun bir şekilde devam ediyor.

Yaz aylarında insan akınına uğrayan Kemer sahilleri ve piknik alanlarında temizlik seferberliği başlatıldı. Kemer Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü sahil boyunca temizlik çalışmalarını günlük olarak gerçekleştiriyor.

HER GÜN TEMİZLENİYOR
Her gün Göynük eski tüneller bölgesinden başlayan temizlik, sahil boyunca devam ediyor. Araçla ulaşımın mümkün olmadığı koylara tekneyle denizden giderek çalışmasını sürdüren Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, son olarak Çamyuva sahili ve Alacasu piknik alanında temizlik çalışması yaptı. Plajlardan çok miktarda atık toplandı.

EKİP SAYISI ARTIRILDI
Daha modern ve temiz bir Kemer için aralıksız çalıştıklarını kaydeden Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, “Yaz aylarında insan akınına uğrayan sahillerimizi temiz tutmak için gerekli önlemleri aldık ve buralardaki ekip sayılarımızı artırdık. Hemşerilerimizi ve ilçemize gelen misafirlerimizi tertemiz sahillerde karşılıyoruz” diye konuştu.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 KEMER HABER Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle